Arhīvs2016./2017.m.g.

 

Priekšmetu olimpiāžu rezultātu apkopojums Kuldīgas vidusskolās. 

Lepojamies ar savas skolas skolēniem, kuri devās uz dažādu priekšmetu olimpiādēm un pārbaudīja savas zināšanas novada un arī valsts līmenī. 

Skolēnu rezultāti ir apkopoti sadaļas "Sasniegumi" apakšsadaļā "Olimpiādes" http://www.kmhzv.kuldiga.lv/olimpiades

Attēlu lielākā izmērā var apskatīt ŠEIT

 


Vairāk nekā 200 skolu diagnosticējošo darbu dabaszinībās aizvada tiešsaistē

Mūsdienīgu pieeju skolēnu zināšanu pārbaudē šī gada 7. martā izmantoja 206 Latvijas skolas, kurās kopumā 5794 skolēni 6. klašu diagnosticējošo darbu dabaszinībās kārtoja tiešsaistē izglītības portālā Uzdevumi.lv. Tiešsaistes darbs tika veidots sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru un palīdzēja būtiski atvieglot vērtēšanas procesu, kā arī veicināt skolēnu digitālo kompetenci.

Šis ir jau trešais veiksmīgi organizētais tiešsaistes diagnosticējošais darbs Uzdevumi.lv platformā. Pērnā gada aprīlī tika aizvadīts pilotprojekts, bet jau septembrī organizēts pirmais tiešsaistes diagnosticējošais darbs fizikā un ķīmijā 10. klasēm.

Diagnosticējošais darbs 6.klasēm sastāvēja no 30 uzdevumiem, no kuriem automātiski tika izlaboti pirmie 18 testveida uzdevumi, tādējādi ietaupot laiku, ko skolotājs pavada darbu labošanā. Daļēji automātiski tika labots 19.-24.uzdevums, kur skolēnam atbildē bija jāieraksta viens vārds vai skaitlis. Ja skolēna atbildi sistēma neieskaitīja, tad skolotājam tā bija jāpārskata un jāpārliecinās, vai skolēna atbilde tiešām ir neprecīza vai arī viņš ir pieļāvis drukas kļūdu. Savukārt atbildes uz atvērtajiem jautājumiem darba 25.-30. uzdevumā tiešsaistē vērtēja pats skolotājs.

Tiklīdz skolotājs bija pabeidzis uzdevumu vērtēšanu, Uzdevumi.lv sistēma automātiski veica skolēnu rezultātu apkopošanu un nosūtīšanu Valsts izglītības satura centram, atvieglojot skolotāja darbu un izslēdzot iespēju kļūdīties datu ievadē ar roku.

Pēc diagnosticējošā darba izpildes skolotāji piedalījās tiešsaistes darba novērtēšanas aptaujā. Vairāk nekā 98% aptaujāto pedagogu diagnosticējošā darba izpildi tiešsaistē vērtēja atzinīgi. Skolotāji pozitīvi novērtēja to, ka skolēni uzreiz pēc darba izpildes redzēja rezultātu par testveida uzdevumiem, bet pēc darba labošanas - saņēma visu uzdevumu pareizās atbildes un varēja tās analizēt. Tāpat tika uzslavētas tādas tiešsaistes darba priekšrocības kā automātiska skolēnu rezultātu pārsūtīšana VISC, automātiska testveida uzdevumu vērtēšana, kā arī laika un papīra resursu ietaupījumu, kas ļāva saudzēt vidi.

Aptuveni 97% pedagogu norādīja, ka arī nākotnē atbalsta diagnosticējošo darbu izpildi tiešsaistē un ieteiktu šo izpildes formātu arī citās skolās. Tāpat daļa skolu atzina, ka labprāt vēlētos organizēt diagnosticējošā darba izpildi tiešsaistē, taču skolā nav pietiekama tehniskā nodrošinājuma, kas ļautu kārtot darbu digitālā formātā.

Atgādinām, ka pirms diagnosticējošā darba izpildes, izvērtējot mācību iestādes iespējas un resursu pietiekamību, skolas varēja izvēlēties, kādā formātā - drukātā vai digitālā - darbu pildīt. Var piebilst, ka drukātā versijā darbs sastāvēja no 4 lapām, tādējādi, pildot dabaszinību diagnosticējošo darbu tiešsaistē, 206 skolas kopā ietaupīja 23 176 lapas jeb aptuveni 115 kilogramus papīra.

VISC un Uzdevumi.lv veiksmīgās sadarbības, kā arī pedagogu pozitīvo atsauksmju rezultātā arī turpmāk paredzēts organizēt diagnosticējošos darbus tiešsaistē.

 


Sākas pieteikšanās 2017./2018.m.g.  Vītola fonda administrētajām stipendijām

Ja esi centīgs un mērķtiecīgs, ja esi guvis labus un teicamus vērtējumus mācību darbā, ja esi iesaistījies sabiedriskajās aktivitātēs gan skolā, gan ārpus tās, arī tu vari kļūt par Vītolu fonda stipendiātu!

12. klašu skolēni līdz 2017. gada 1. martam tiek aicināti pieteikties Vītolu fonda administrētajām stipendijām 2017./2018. mācību gadam. Lai pretendētu uz kādu no stipendijāmkandidāta vidējai atzīmei jābūt 7,5 balles vai augstākai, kā arī jāatbilst kādam no šiem noteikumiem: jaunietis ir no maznodrošinātas ģimenes, ir bārenis vai viņu audzina viens no vecākiem, ir no daudzbērnu ģimenes, sasniegti izcili panākumi mācību olimpiādēs.

Vītolu fonda administrēto stipendiju apmērs ir, sākot no 1500 eiro mācību gadā. Katrs fonda ziedotājs nosaka, kurai nozarei stipendija tiks piešķirta un cik liela summa stipendijā tiks izmaksāta.

2016./2017. mācību gadā ar Vītolu fonda administrēto stipendiju atbalstu studē 661  jaunietis. Stipendiju budžets ir 1 077 937 eiro. Patlaban Vītolu fonds administrē 183 Latvijas uzņēmumu, organizāciju, fondu, kā arī privātpersonu no Latvijas, ASV, Lielbritānijas, Kanādas, Austrālijas, Venecuēlas, Vācijas, Dānijas un Zviedrijas dibinātās stipendijas. Kopš 2002. gada stipendiju ir saņēmuši vairāk nekā trīs tūkstoši jauniešu no visiem Latvijas novadiem. Daļa no viņiem jau ir atgriezušies fondā kā ziedotāji, īstenojot fonda vēlējumu: “Ar izglītību iegūt dzīvē tādu līmeni, lai vēlāk varētu palīdzēt citiem.”

 

Dokumentu iesniegšanas termiņš: 15.01.2017. – 01.03.2017.

Vairāk informācijas www.vitolufonds.lv

Tālr.: +371 26022856

e-pasts: info@vitolufonds.lv


Vecāku klubiņš plāno otro tikšanos

Pateicoties  Ričarda un Elīzas mammas Aijas Meržvinskas idejai un mūsu skolas aktīvajiem vecākiem,  7.decembrī tika dibināts Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas Vecāku klubiņš. Pirmajā tikšanās reizē pirms Ziemassvētkiem kopā ar skolotāju Ainu Tovstuļaku tapa burvīgas piparkūkas, kuras ātri izpirka bērnu Ziemassvētku tirdziņā Rātslaukumā.  Tās dāvāja prieku arī vecajiem un vientuļajiem Kuldīgas iedzīvotājiem. Pie tējas tējas vai kafijas tases bija iespēja izrunāt arī skolas dzīves aktualitātes.

Nākamā Vecāku klubiņa tikšanās plānota 30.janvārī plkst. 18.00. Pētera iela 5, Grafikas klasē, 3.stāvā. Mākslas skolas skolotāja Iveta Brence vadīs nodarbību par grāmatu iesiešanu. Būs iespēja izgatavot blociņu, kas var noderēt gan savam priekam, gan kā oriģināla dāvana kādam īpašam cilvēkam.

Līdzi jāņem grāmatu iesiešanai nepieciešamie materiāli:

- plānas, krāsainas A4 lapas 20 gab.,

- nedaudz biezākas, krāsainas A4 lapas 10 gab.,

- pieskaņots īrisa diegs un lentīte 0.5 - 0.7 cm plata 1.50 m gara,

- momenta līme (mazo iepakojumu),

- instrumenti - adata, zīmulis, otiņa, šķēres, lineāls.

Tuša (zila, melna) un balinātājs  būs visiem nodrošināts.

Tiem, kas vēlēsies ar balinātāju darboties, vajag biezu melnu vai tumšu (zilu, zaļu, sarkanu) papīru (vienu A4 lapu).

 

Aicinām piedalīties arī  vecākus, kuri nebija pagājušajā reizē!

 

Lūdzu apstipriniet savu dalību līdz 27.janvārim!

Uz tikšanos!

 

Ilonda

 

e-pasts ilondaa@inbox.lv

tālr. 29349488


Cienījamie vecāki!

Aicinām pieteikt skolas lietvedei Pētera ielā 10 (jaunajā ēkā) mūsu skolas audzēkņu māsas un brāļus, 

kuri 2017.gada 1.septembrī savas skolas gaitas vēlas uzsākt Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas 1.klasē.

Skolas administrācija


Iespējamās Misijas akcija "Iedvesmo mācīties"

 

Katru gadu izglītības programma Iespējamā Misija rīko akciju "Iedvesmo mācīties". Akcijas ietvaros, pie esošajiem misijas pedagogiem un pie programmas absolveniem, iedvesmot skolēnus mācīties, dodas dažādu profesiju pārstāvji.

Šogad mūsu skolā, pie skolotājas Nelda Kārkliņas, viesojās reklāmas aģentūras Weekend radošais direktors Jānis Jurēvics. Jānis tikās ar 8. un 11.klases  skolēniem, stāstīja par to, kā māksla viņam noder ikdienas darbā, rādīja dažādas reklāmas pie kurām ir strādājis un ieteica 70% domāt un 30% darīt, piesakot: "Lai uztaisītu labu reklāmu, no  sākuma ir jānodomā nost klišejas, un tikai pēc tam nāks īsti labās idejas". 

 

Lapi par Jāņa viesošanos mūsu skolā portālā Delfi: 

http://www.delfi.lv/calis/jaunumi/izveleties-savu-celu-un-nevis-neticet-bet-parbaudit-iedvesmo-macities-ceturta-diena.d?id=48217311&page=4

 

Kā arī Kuldīgas novada reģionālajā laikrakstā Kurzemnieks: 

http://www.kurzemnieks.lv/Maksla-dod-prieksrocibas

 

Vairāk bildes ir pieejamas Iespējamās Misijas Flickr kontā: 

https://www.flickr.com/photos/iespejama_misija/30469783734/in/album-72157677166975515/

 


Šogad iegūstam "Mazo pūci" (papildināts)

Lepojamies! 16. novembrī Cēsu koncertzālē tika pasniegtas Draudzīgā aicinājuma fonda blavas par sasniegumuiem centralizētajos eksāmenos 2015./2016. mācību gadā. Specializēto skolu grupā mūsu skola saņēma "Mazo pūci", diplomu un grāmatu par izciliem sasniegumiem latviešu valodas mācīšanā. Paldies skolotājai Ritai Kungai un 12.klases absolventiem par uzcītīgu darbu. 

Draudzīgā aicinājuma balvu pasniedz kopš 2000.gada, tās mērķis ir izveidot objektīvu skolu, kurās realizē vidējo izglītību, vērtējumu pēc centralizēto eksāmenu rezultātiem. 2001. gadā saņēmām “Lielo pūci” par trešo vietu pilsētu skolu grupā, 2004. gadā ieguvām “Ceļamaizes” balvu. 2009.gadā specializēto skolu grupā bijām 2.vietā kopvērtējumā, 2011. gadā ieguvām 2.vietu latviešu valodā, 2012.gadā – 2.vietu gan latviešu valodā, gan matemātikā un 3.vietu kopvērtējumā. Paldies fonda priekšsēdētājam Jānim Endelem par tradīcijas kopšanu!

Visas skolas, kuras tika apbalvotas ir iespējams apskatīt http://www.konkurss.lv/da_eks/index.php

Latvijas Televīzijas ziņu fragments par apbalvošanu ir apskatāms šeit http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/17.11.2016-cesis-apbalvo-labakas-skolas.id84...

Vairāk bilžu galerijā

 


UZSLAVA!

Lepojamies, ka mūsu skolas 8.klases skolnieks

Aksels Agris Vēvers nopelnījis ATZINĪBU

Kuldīgas novada angļu valodas opimpiādē (skolotāja Agita Zubriļena).  

 


Aicinām vecākus uz sarunu!


Konkrusa "Mans mazaiz pārgājiens 2016" apbalvošana Tērvetē. 

 

Lepojamies ar mūsu 4. klases kolektību, kurš šogad ir viens no Zemkopības ministrijas organizētā konkursa "Mans mazais pārgājiens" laureātiem. Vairāk informācija par konkursu pieejama šeit vai iekopējot linku adrešu laukā  https://www.e-klase.lv/lv/zina/zinas/aktualitates/apbalvos-konkursa-musu...

Vairāk bilžu galerijā


Vecāku padomes iesniegums novada pašvaldībai

Vecāku padomes iesniegums pašvaldībai, lūdzot "rast iespēju  Kuldīgas novadā izstrādāt un izdot vienotus noteikumus par 1.klašu komplektēšanu Kuldīgas novada vispārējās izglītības iestādēs, tajos iekļaujot uzņemšanas priekšrocības  bērniem, kuru māsas vai brāļi jau mācās konkrētajā izglītības iestādē." Lai atbalstītu šo iesniegumu, skolēnu vecākiem ir iespēja to parakstīt pie skolas lietvedes, Pētera ielā 10. 

Iesniegums pieejams lejuplādēšanai šeit


Fukši - 10.klases uzņemšana vidusskolā

Piektdien, 21.oktobrī, 11.klase organizēja saviem jaunākajiem brāļiem un māsām no 10.klases "neformālu" uzņemšanu vidusskolā. Desmitajiem bija jāpārvar dažādas šķēršļu joslas, jāpaveic dažādi uzdevumi Kuldīgas vecpilsētas teritorijā, bet pēc pārbaudījumiem un piedzīvojumiem skolā bija rudens balle. 

Vairāk foto no iesvētībām galerijā


Skolotāju dienas ekskursija uz Latgali

 
Iespēja uzzināt vairāk informāciju par apskates objektiem: 
 
Marka Rotko mākslas centrs http://www.rothkocenter.com/rmc
Latgales vēstniecība Gors http://latgalesgors.lv/

Vairāk foto galerijā

 


Skolotāju diena. 

Piektdien, 30.septembrī, skolā tika atzīmēta skolotāju diena. 11. un 12.klase bija sagādājusi dažādus pārsteigumus skolotājiem: video apsveikums, izdekorēta skolotāju istaba, pašu izcepta šokolādes kūka un rausis! 12.klase, tradicionāli, arī vadīja nodarbības pārējās klasēs. 

Vairāk fotogrāfijas galerijā

Īpaši gatavoto video sveicienu var noskatities šeit. 


 

Miķeļdienas gadatirgus

Skolā, visās klasēs, valdīja jauks satraukums. Ne tikai paši bērni, bet arī mammas, tēti un omes, uz skolu šodien nāca ar dažādiem labumu groziņiem. Tajos, pašu sagatavoti, slēpās dažādi gardumi: cepti un ar rokām taisīti dārgumi. Un tad, pēc 6.stundas, Miķeļdienas gadatirgū, skolas gaiteņos un klasēs sākās varena tirgošanās un iepirkšanās! Prieks, ka "lielie", gan skolotāji, gan vecāki un radi, gan pamatskolas un vidusskolas skolēni, mazos tirgoņus atbalstīja un iepirkās veseliem groziem. Vai arī pieskatīja mazo māsu un brāļu tirgus vietu, kamēr pats aiziet kaut ko no klases biedra nopirkt. Varen jauks un izdevies pasākums!

Vairāk foto galerijā

 


Piesakies apmācībās "Uzņem apgrizienus".

 

Aicinām Kurzemes reģiona jauniešus vecumā no 18 līdz 25 gadiem piedalīties apmācībās par uzņēmīguma veicināšanu. 
"Uzņem apgriezienus" notiks no 2016. gada 28. oktobra līdz 30. oktobrim, viesnīcā "Rezidence", Vandzenes pagastā, Talsu novadā. Pieteikšanās apmācībām elektroniski: http://ej.uz/UZNEMKURZ līdz 20. oktobrim.

Apmācību mērķi ir: 

  • veidot izpratni par uzņēmīgumu un sniegt praktiskus rīkus uzņēmīguma praktizēšanai ikdienā;
  • stiprināk pašiniciatīvu, neatlaidību un atbildības izjūtu par ideju īstenošanu;
  • pilnveidot zināšanas par jauniešu ideju īstenošanas iespējām - iesaistoties projektos, uzņēmējdarbītā u.tml.

Apmācības vadīs jaunatnes un starptautisko programmu aģentūras apmācītāji Rinalds Rudzītis un Līga Siliņa. Apmācības notiks 3 pilnas dienas, tāpēc svarīgi, lai Jūs varētu piedalīties visas apmācību dienas. Apmācības ir bezmaksas! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu jāsedz pašiem.

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani – Solvita, Kurzemes reģionālā koordinatore tālr.: 26791952, e-pasts: solvita.bespalova@redcross.lv

 


Skolotāju diena

Rītdien, 30.septembrī, tiek atzīmēta skolotāju diena! 12.klase cītīgi gatavo stundu plānus un uzdevumus, kurus uzdot pārējo klašu skolēniem. 

Zemāk ir redzams nodarbību saraksts šijai aizraujošanai dienai!

 

 


4.klases mācību pārgājiens "Mūsu mazais pārgājiens". 

27.septembrī, mazliet miglainā, bet jauki saulainā rītā, 4.klase devās pārgājienā. Zemkopības Ministrija ir izsludinājusi konkursu "Mūsu mazais pārgājiens", kurā piedalās arī mūsu skolēni. Tajā aicināti piedalīties visu Latvijas vispārizglītojošo un profesionālo izglītības iestāžu skolēni, kā arī interešu izglītības pulciņi un mazpulki.

Konkursa uzdevums ir veikt izpēti par koka daudzpusīgajām izmantošanas iespējām Latvijā un pasaulē. Konkursa šī gada moto: "Koks ir visur!". Lai piedalītos konkursā, jāveic literatūras un informācijas avotu izpēti par koka daudzpusīgajām izmantošanas iespējām. 

Mūsu ceturtie, kopā ar Kuldīgas Novada muzeja pārstāvjiem, pārgājiemā devās pa Kuldīgas ielām pētīt un izzināt, cik dažādas, iespaidīgas un meistarīgas ir pilsētas namu koka durvis. Tās tika nofotogrāfētas un tiks pārvērstas projektā, ko plānots realizēt vizuālajā mākslā. 

Foto no pārgājiena šeit


23. septembrī Kuldīgā un visā Latvijā norisinājās Olimpiskā diena, kurā šogad tēma bija volejbols. Olimpiskā diena sākās ar Kuldīgas novada Sporta skolas direktora uzrunu un Olimpiskā karoga pacelšanu, kura tika uzticēta pagājušās sezonas gada labākajiem jaunatnes volejbola treneriem. Turpinājumā sekoja kopēja vingrošana mūzikas pavadībā. Olimpiskās dienas galvenajā daļā notika stafetes ar volejbola elementiem starp Kuldīgas novada skolām 4.-5. klašu grupā un 6.-7. klašu grupā. 4.-5. klašu grupā mūsu skolēni izcīnīja 2.vietu, bet 6.-7.klašu grupā mūsējiem 1.vieta. Kopvērtējumā uzvarētājus noskaidroja papildus stafetē jaunāko klašu grupā, jo pēc rezultātiem mūsu skolēniem bija vienāds punktu skaits ar Kuldīgas centra vidusskolu. Izšķirošajā stafetē finišā uzvaru izcīnīja Kuldīgas Centra vidusskola, rezultātā mūsu skolai otrā vieta. 

Vairāk foto galerijā


 

Sporta diena

8. septembrī visu klašu skolēni un solotāji devās uz stadionu, kur norisinājās sporta diena. Bērni un jaunieši izmēģināja spēkus dažādās disciplīnās: skrēja, leca un mēģināja atrisināt katras stacijas uzdevumus pēc iespējas ātrāk. 

Vēlāk viņiem piebiedrojās tēti, vectēvi, vecākie brāļi un onkuļi, lai kopīgi uzspēlētu Tēvu dienas futbolu, kā arī kopīgi pārvarētu visādus jautrus izaicinājumus. 

Liels paldies visiem, kuri piedalījās. 

 

Vairāk bilžu galerijā


 
 
Zinību diena
 
Pirmajā septembrī, skaistā un saulainā ceturtdienā, sākām jauno mācību gadu! Svētku līnijā sveicām pirmo klasi, jaunos skolēnus pārējās klasēs un jaunos skolotājus. Skolēni pirmajā audzināmajā stundā cienājās ar kliņģeriem un dalījās ar stāstiem par vasaru. Vēlāk, Sv.Katrīnas baznīcā, klausījāmies Rūtas Ķergalves un Raita Neitāla dziesmās. 
Novēlam visiem skolēniem un vecākiem veiksmīgu jauno mācību gadu
 

 


2015./2016.m.g.

 
13.jūnijā - plkst. 10.00 uzņemšana 10.klasē
 

No 31.maija līdz 10.jūnijam dienas nometne "Radošie Kuldīdznieki 2016"
 
 
Dienas nometne Animācijas darbnīca 2016 notiks 1.-12.08.2016.
 
Dalības maksa 50 eiro.
 
Pieteikšanās pa tālruni 27020568.
 

27.maijs - Izlaidums Mākslas skolā


23.maijs - plkst. 18.00 Pieņemšana pie skolas direktores

Vairāk foto


19.maijs - Nepieradinātās modes skate "Kosmiskā Emīlija"


13.maijs - Ģimenes dienai veltīts koncerts "Debesīs es uzzīmēšu sauli" 

Vairāk foto


12.maijs - Pēdējais zvans 9. un 12.klašu skolēniem

Vairāk foto


11.maijs - Deju diena

Vairāk foto


9.maijs - Tikšanās ar Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāju Ingu Bērziņu, akcijas "Atpakaļ uz skolu" ietvaros.

Vairāk foto


31.marts – Kuldīgas novada skolu līdzpārvalžu tikšanās

Vairāk foto


31.marts – Atvērto durvju diena Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolā

Vairāk foto


24.martā – Raimonda Paula dziesmu konkurss 1.-12.klašu skolēniem

Vairāk foto


11.martā – Mācību stunda kā aizraujošs piedzīvojums

Vairāk foto


Erudītu konkursa otrās kārtas uzvarētāji:

1.-3.kl. grupā:

1.vieta "Mazie dinamīti" - 3.klase (Daniela, Endija Megne, Dagmāra Orlova, Raitis Megnis);

2.vieta "Gudrākā komanda uz planētas" - 2.klase (Laura Liepiņa, Ravella Ella Cīrule, Elīna Urbāne, Estere Brasle, Maija Strade);

3.vieta "Dzēšgumija" - 3.klase (Kate Krauze, Elinda Kravinska, Kristaps Kungs, Linda Lasmane).

4.-6.kl. grupā:

1.vieta "Erudīts" - 6.klase (Alise Pole, Lineta Zīberga, Mārsija Ieva Jurēvica);

2.vieta "Kokonati" - 6.klase (Modesta Dārzniece, Karīna Berņa-Staša, Lonija Sermole, Krista Šneidere);

3.vieta "Happy bird" - 4.klase (Renāte Strekalova, Rēzija Kudore, Laura Strazdiņa, Estere Komisāre, Elīna Šķilta).

7.-9.kl. grupā:

1.vieta "Ceptie āboļi" - 9.klase (Roberta Balode, Auce Mūrniece, Estere Lakija Jansone, Katrīna Luīze Lagzdiņa, Elizabete Melne, Marta Pūpola);

2.vieta "Magoņmaizītes" - 9.klase (Grēta Girvaite, Klinta Tāfelberga, Elīna Bērziņa, Eva Sintija Pētersone, Ieva Dambīte-Damberga);

3.vieta "Bēgļi" - 9.klase (Ričards Meržvinskis, Elans Andrejs Vēvers, Krišs Ernests Freibergs).

10.-12.kl. grupā:

1.vieta "Smuks maģis" - 12.klase (Elza Elīza Garokalna, Kate Rasa Ozola, Miks Salna, Ralfs Ozols, Kārlis Jēkabs Īvāns);

2.vieta "Black Star" - 12.klase (Aija Balode, Zane Junga, Kristīne Vāciete, Agate Palma);

3.vieta "Cīsiņi" - 10.klase (Sanija Smidberga, Sanija Tetere, Anete Šēna, Nika Dadzīte).


Atbalstot "Draudzīgo aicinājumu", zvērinātu advokātu birojs "Rasa un Ešenvalds" skolai uzdāvināja nenovērtējumu dārgumu - grāmatas, kuras noderēs skolēniem un skolotājiem ikdienas mācību procesā. Sakām sirsnīgu, mīļu paldies!


10.februārī – Ar vidusskolēniem tikās fonda "Viegli" pārstāves, lai informētu jauniešus par radošās nometnes "TELPAS PAVASARIS" norisi.

http://www.fondsviegli.lv/


5.februārī – Mīļš ciemiņš pie mums - mūsu skolas absolvents, Latvijas Nacionālā teātra aktieris Jurģis Spulenieks. Paldies par interesantiem stāstiem un tikšanās prieku!

Vairāk foto


2.februārī – Glītrakstīšanas konkurss, veltīts Sveču dienai


2.februārī – Sveču diena

Vairāk foto


29.janvārī – 29.janvārī vidusskolēniem bija jauka tikšanās ar skolas absolventiem, kuri dalījās pieredzē par studijām augstskolā un studentu dzīvi.


21.janvārī – Skolēniem bija interesanta tikšanās ar Ginesa rekordistu Kārli Bardeli, kurš ar skrituļslidām, šķērsojot 11 valstis, 60 dienās mērojis 6200 km.

Vairāk foto


20.janvārī – Barikāžu aizstāvju atceres dienai veltīts pasākums. 

Atzīmējot 1991.gada barikāžu 25.gadskārtu, skolēni apmeklēja izzinošu nodarbību par janvāra barikādēm "Izzini, pieskaries, pagaršo - Janvāra barikādes" Kuldīgas novada muzejā.

Vairāk foto


7.janvārī – “Erudītu konkurss”

Vairāk foto

1.-3.kl. grupā:

1.vieta "Gudrākā komanda uz planētas" - 2.klase (Laura Liepiņa, Ravella Ella Cīrule, Elīna Urbāne, Estere Brasle, Maija Strade);

2.vieta "Dzēšgumija" - 3.klase (Kate Krauze, Elinda Kravinska, Kristaps Kungs, Linda Lasmane);

3.vieta "Lieliskais" - 3.klase (Nikola Bērziņa, Marta Martina Druva, Dārta Garokalna, Daniela Agriņa).

4.-6.kl. grupā:

1.vieta "Erudīts" - 6.klase (Alise Pole, Lineta Zīberga, Mārsija Ieva Jurēvica, Ieva Valdmane);

2.vieta - 6.klase (Alise Šita, Diāna Rudakova, Evelīna Šēna, Rainita Feldmane);

3.vieta "Zobgaļsīļi" - 6.klase (Alise Šlisere, Elizabete Irbe, Jana Brūvere, Terēza Šulca).

7.-9.kl. grupā:

1.vieta "Kabažāni" - 8.klase (Reičela Estere Mazā, Kristiāna Anna Lādena, Egita Vekmane, Klaudija Aišpure, Jēkabs Aleksandrs Krūmiņš);

2.vieta "Ceptie āboļi" - 9.klase (Roberta Balode, Auce Mūrniece, Estere Lakija Jansone, Katrīna Luīze Lagzdiņa, Elizabete Melne, Marta Pūpola);

3.vieta "5 lietas, labas lietas" - 7.klase (Iveta Asne, Enija Grēta Fiļippova, Krista Rēzija Bārdiņa, Samanta Santa Gruntiņa, Santa Sedliņa).

10.-12.kl. grupā:

1.vieta "Black Star" - 12.klase (Aija Balode, Zane Junga, Kristīne Vāciete, Daniela Filipa, Agate Palma);

2.vieta "Smuks maģis" - 12.klase (Elza Elīza Garokalna, Kate Rasa Ozola, Miks Salna, Ralfs Ozols, Kārlis Jēkabs Īvāns);

3.vieta "Cīsiņi" - 10.klase (Kristīne Kalēja, Sanija Smidberga, Sanija Tetere, Anete Šēna, Gabriela Pallo, Nika Dadzīte).


17.decembrī – skolas Ziemassvētku koncerts "Sniegbaltīte un septiņi rūķīši" 

Vairāk foto


16.decembrī –  Ziemassvētku karnevāls Mākslas skolas audzēkņiem


16.decembrī –  Kalendāru prezentācija

Vairāk foto


12.decembrī – 1.-4.klašu skolēnu Ziemassvētki - izrādes "Sudraba slidas" apmeklējums


10.decembrī – skolas audzēkņu Ziemassvētku koncerts Rātslaukumā 

Vairāk foto


10.decembrī – Ziemassvētku tirdziņš

Vairāk foto


Skolas čaklie rūķīši gatavojas Ziemassvētku tirdziņam, kas notiks šodien, 10.decembrī, no plkst. 14.00.-16.00, Kuldīgas Rātslaukumā mazākajā stikla namiņā.

Aicinām apmeklēt tirdziņu un iegādāties skolēnu darinājumus!


Mēs atbalstījām un iesaistījāmies Rūķupes rīkotajā labdarības akcijā “Piepildīsim Lielo Dāvanu maisu”. 

Bērni atnesa ļoti, ļoti, ļoti daudz dāvanu, lai iepriecinātu Kurzemes reģiona ģimenes un vientuļos pensionārus un lai palīdzētu rūķu draugiem – haskijiem.

Esam lepni, ka bērnu sirsniņās mīt mīlestība un labestība, ka mūsu skolas bērniem ir bezgala jaukas ģimenes.

Mīļš paldies visiem!

Svētītus Ziemassvētkus jums!


30.novembrī – Pirmās Adventes sveces kopīga iedegšana skolas svētku vainagā

Vairāk foto


18.novembrī – Gaismas ceļš


17.novembrī – Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltīts svētku koncerts “Tik mana Latvija” Sv.Katrīnas baznīcā

Vairāk foto


11.novembrī – Lāčplēša dienas svētrīts

Vairāk foto


10.novembrī – Sacensības vidusskolēniem “Skolas spēkavīrs”

Vairāk foto


10.novembrī – Mārtiņdienas pasākums “Mārtiņbērni danci veda”

Vairāk foto


23.oktobris - Rudens balle “Nāc dejot!” 5.-12.klašu skolēniem 


22.oktobris - 10.klases iesvētības 

Vairāk foto


20.oktobris - 3.kursu iesvētības mākslas skolā


15.oktobris - Ar skolotāja profesiju iepazīties atnākuši PI "Cīrulītis" audzēkņi.

Vairāk foto


15.oktobris - Klašu stundas kopā ar skolēnu vecākiem

Karjeras nedēļas ietvaros pie 2.klases skolēniem viesojās vecāki - galdnieks Nauris Bergmanis un Kuldīgas pašvaldības attīstības pārvaldes būvniecības nodaļas plānotāja Kristīne Kalniņa.

Vairāk foto


14.oktobris - Šodien skolā notika videokonference ar Eiropas Parlamenta deputātu Arti Pabriku. Skolēniem bija iespēja uzdot jautājumus un uzzināt par politiķa karjeru, par politisko situāciju valstī un pasaulē. Paldies Pabrika kungam un viņa palīdzei, mūsu skolas absolventei Gintai Vanagai par sadarbību!


12.oktobris - Karjeras nedēļas atklāšanas pasākums, tikšanās ar aktrisi Anci Priedi


Par skolēnu līdzpārvaldes prezidentu ievēlēts Kristaps Obodņikovs! Apsveicam!


2.oktobris - Skolotāju diena

Vairāk foto

 

Sirsnīgs paldies 11.klases skolēniem par mīļo, skaisto un garšīgo apsveikumu Skolotāju dienā!

Skolotāju kolektīvs no skolas dāvanā saņēma krūzītes, kuras apgleznojusi māksliniece Ilze Pāvelsone. Skolotāji ir patīkami pārsteigti un saka māksliniecei lielu paldies!


1.oktobris - Skolā viesojas ASV vēstniece Nensija Petita


1.oktobris - Skolēnu plenārsēde un skolēnu līdzpārvaldes prezidenta vēlēšanas

Vairāk foto


29.septembris - Miķeļdienas tirgus

Vairāk foto


29.septembris - Futbola sacensības

Vairāk foto

Sasniegumi


22.septembris - Sacensības riteņbraukšanā

Vairāk foto

Sasniegumi


15.septembris - Sacensības vieglatlētikā

Vairāk foto

Sasniegumi


11.septembris - Radošā darbnīca "Lietussargu apgleznošana"

Vairāk foto


11.septembris - Dzejas dienas pasākums "Dzejas kvartāls"

Vairāk foto


4.septembris - Sporta diena

Vairāk foto


1.septembris - Zinību diena Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolā

Vairāk foto

2014./2015.m.g.

 

29.maijā – Klases stundas “Esi sveicināta, vasara!”

22.maijā – plkst. 15.00 skolas pagalmā Nepieradinātās modes skate “Ziedošā Emīlija”

https://lv-lv.facebook.com/KuldigaArtSchoolKuldigasMakslasSkola


21.maijā – pieņemšana pie skolas direktores

Vairāk foto


14.maijā – Pavasara koncerts “Un saules starus savērsim mēs krellēs”, Pavasara balle

Vairāk foto


13.maijā – Pēdējais zvans

Vairāk foto


7.maijā – lekcija vecākiem “Kā palīdzēt bērniem mācīties”, lektore Daiga Kalniņa


30.aprīlī – anekdošu šovs “Aprīļa pilieni”


29.aprīlī – atvērto durvju diena Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolā

Vairāk foto


27.aprīlī – seši kori no Kuldīgas un Skrundas novada uzstājās XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku skatē. B grupā visaugstāko punktu skaitu un 1. pakāpi saņēma mūsu skolas 5.-9. klašu koris (diriģente Iveta Vīksne, koncertmeistare Marta Ozoliņa).


25., 26.aprīlī – gatavojoties XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku skates II kārtai, skolā notika kora nometne

Vairāk foto


Panākumi konkursā Kikerigū!

Latvijas Kinematogrāfistu savienība organizēja bērnu un jauniešu veidoto leļļu un leļļu filmu konkursu "Kikerigū!"

Skolas audzēkņi tajā piedalījās gan ar filmiņām (skolotāja Ina Ozola), gan ar lellēm (skolotāja Danute Sīle).

Kopdarbu grupā 2. vietu ieguva 4. H kursa audzēkņi par filmu Pica.

Žūrijas speciālbalvu par radošumu filmas tēlu risinājumos ieguva 2.H kursa audzēkņi par  filmiņu Saulainā diena.

Žūrijas speciālbalvu par tēmas un vizuālā risinājuma aktualitāti ieguva 4.A kursa audzēkņi ar filmu Minecraft pasaule.

Leļļu teātra speciālbalvu 15-18 gadu grupā ieguva Renāte Vītiņa ar lelli Selga.

Anna Valtere 15-18 gadu grupā ieguva 1. vietu ar lelli Renāte, Nansija Garkalne 15-18 gadu grupā ieguva 3. vietu ar lelli Šarlote.

Vairāk foto

Vairāk informācijas konkursa organizētāju mājaslapā:

http://animacijasbrigade.jimdo.com/konkurss-kikerig%C5%AB/


23.aprīlī – izrādes “Bezgalīgo stāstu stāsts” apmeklējums Liepājā

22.aprīlī – Lielā talka


7.aprīlī – skolas pagalmā Lieldienu pasākums kopā ar Kuldīgas 2.vidusskolas Rendas filiāles folkloras kopu “Cītarinš”

 

Vairāk foto šeit


Atvadoties no ziemas, bērni izveidoja izstādi "Manas dzimtas cimdi", kurus darinājis kāds no vecākiem, vecvecākiem vai vecvecvecākiem.

Vairāk foto šeit


2.aprīlī – Starptautiskajai bērnu grāmatu dienai veltīta izstāde “Mana mīļākā grāmata”

Vairāk foto šeit


Kuldīgas novada Jauniešu erudītu konkursā "Aso prātu cīņas" 1.vietu ieguva mūsu skolas 10., 11.klašu skolēnu komanda - Marta Dupate, Elizabete Daira Roķe, Fēlikss Miļus, Miks Salna, Kārlis Jēkabs Īvāns, 2.vietu - 12.klases komanda - Martins Muitenieks, Kārlis Leitis, Alise Grundule, Katrīna Poriķe, Justīne Iesaliņa. 


25.martā – Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā pulcējāmies pie represēto pieminekļa, lai pieminētu 1949.gada 25.marta notikumus.

Vairāk foto šeit


13.martā – skolas audzēkņu koncerts “Es patiešām protu”

Vairāk foto šeit


1.klases skolēni piedalās projektā - konkursā "Dārznīca". Mazajiem palīgā nāca 7.klases skolēni un skolā notika aktīva rosīšanās - ciedru priežu, pīlādžu sēšana un piparmētru stādīšana. Lai veicas turpmākajos augu kopšanas darbos!

Vairāk par projektu - konkursu: http://www.darznica.lv/jaunumi/aicinam-s…

Vairāk foto šeit


Mūsu skolas 11.klases skolēni Kate Rasa Ozola, Gunārs Gindra un Kristīne Vāciete iepriekšējā mācību gadā piedalījās Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma organizētajā literāro darbu konkursā "Tev mūžam dzīvot, Latvija...", kas bija veltīts Viļa Plūdoņa 140 gadu jubilejai. Visi konkursa dalībnieku darbi tika apkopoti un izdoti grāmatā "Pro Patria", kuru svinīgā grāmatas atvēršanas pasākumā šodien saņēma arī mūsu radošie skolēni. Paldies par atsaucību un patriotisma veicināšanu! Skolotāja Rita


6.martā –   vidusskolēniem izvērsās interesanta un pamācoša diskusija ar saeimas deputātu, prezidenta amata kandidātu Mārtiņu Bondaru.

Vairāk foto šeit


3.martā - mazajiem skolēniem "Krāsaino smilšu spēles"

Vairāk foto šeit


27.februārī - Izstādes "Skola 2015" apmeklējums

25.februārī - Erudītu konkurss "Gudrs un vēl gudrāks" 2.kārta

ERUDĪTU KONKURSA “GUDRS UN VĒL GUDRĀKS” 2.KĀRTAS UZVARĒTĀJI:

2.-4. klašu grupā:

1.vieta 4.klases komandai “Gudrinieki” (Ance, Ilva, Diāna G., Eduards, Rēzija)

2.vieta 3.klases komandai “Yolo” (Rēzija, Laura, Rojs, Aleksis, Elīna)

3.vieta 2.klases komandai “Viss čikeniekā” (Nikola, Elinda, Daniela, Marta)

5.-8. klašu grupā:

1.vieta 8.klases komandai “Brunetes” (Elizabete, Simona, Krista, Marta)

2.vieta 8.klases komandai “Ceptie āboli” (Vilis, Elans, Emma, Auce, Patrīcija, Estere, Roberta)

3.vieta 6.klases komandai “Pavāriņi” (Enija, Krista, Samanta, Daniela, Dana)

9.-12. klašu grupā:

1.vieta 11.klases komandai “Mamma tulko krievu valodu” (Elza, Kate, Kārlis, Miks, Ralfs)

2.vieta 10.klases komandai “Čikitas” (Linda Z.,  Linda Š., Anna, Marta, Amanda G., Daira)

3.vieta 12.klases komandai “Princeses” (Katrīna, Annija, Kristīne, Justīne, Alise)   

13.februārī sirsnīgā un mīļā atmosfērā notika 12.klases rīkots Valentīna dienas konkurss, kurā klašu pārstāvji sacentās zināšanās par Valentīna dienu un mīlestību. Sveicam uzvarētājus - 3.kl. Lauru Strazdiņu un Emīlu Ivanovski, 8.kl. Emmu Kareli un Kristapu Obodņikovu!

Vairāk foto šeit

 

12.februārī Kuldīgas Kultūras centrā  notika Sv. Valentīna dienai veltīts tautisko deju koncerts, kurā savu dejotprasmi rādīja 6 deju kolektīvi.

Vairāk foto šeit

 

11.februārī - "112 diena", skolā viesojās VUGD Kurzemes reģiona brigādes Kuldīgas daļas inspektore Kristiāna Apine, lai iedrošinātu bērnus nepieciešamības gadījumā izmantot 112 pakalpojumus.

Vairāk foto šeit

 

2.februārī - Sveču dienai veltīts glītrakstīšanas konkurss

(foto 2.klases skolēnu darbi)


30.janvārī mīļā un gaišā atmosfērā, notika tikšanās ar skolas absolventēm, kuras dalījās pieredzē par studijām augstskolā un studentu dzīvi.

 

20.janvārī - Barikāžu aizstāvju atceres dienai veltītajā pasākumā skolēni un skolotāji pulcējās ap ugunskuru, dzēra siltu tēju un klausījās Kuldīgas stāstnieces Liesmas Lagzdiņas atmiņas stāstus.

Vairāk foto šeit

 

16.janvārī - Erudītu konkurss "Gudrs un vēl gudrāks"

ERUDĪTU KONKURSA “GUDRS UN VĒL GUDRĀKS” UZVARĒTĀJI:

*2.-4. klašu grupā:

1.vieta 4.klases komandai “Gudrinieki” (Ance, Ilva, Diāna G., Eduards, Rēzija, Aija)

2.vieta 4.klases komandai “?” (Liliāna, Keita, Agnija, Raiens, Miks G.)

3.vieta 2.klases komandai “Dinamīti” (Raitis, Laurijs, Daniela N., Dagmāra)

*5.-8. klašu grupā:

1.vieta 8.klases komandai “Ceptie āboli” (Emma, Elans, Roberta, Katrīna, Ance)

2.vieta 7.klases komandai “Mirāža” (Elza Elīna, Laura Elīza, Kristiāna Anna, Endija, Dans)

3.vieta 5.klases komandai “Boys and girls” (Lineta, Diāna, Mārsija, Miks, Ričards)

*9.-12. klašu grupā:

1.vieta 11.klases komandai “Mamma tulko krievu valodu” (Elza, Kate, Kārlis, Miks, Ralfs)

2.vieta 10.klases komandai “Čikitas” (Linda Z., Keita, Linda Š., Anna, Marta, Amanda G.)

3.vieta 12.klases komandai “Stīmerīši” (Kārlis, Bruno, Marks, Martins)   

Vairāk foto šeit


19.decembrī - no plkst. 16.00-19.00 Audzēkņu darbu skate-izstāde un vecāku vakars Kuldīgas mākslas skolā

19.decembrī - Ziemassvētku pasākumi klasēs un svinīga liecību izsniegšana

18.decembrī - koncerts "Sniegavīru Ziemassvētki" un balle kopā ar grupu "Nakts ziņas"

Vairāk foto šeit

17.decembrī 

Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas 10.-12.klašu skolēni kopā ar audzinātājām devās vizītē uz Eiropas Savienības māju Rīgā, lai iepazītos ar Eiropas institūcijām un to piedāvātajām iespējām. Vizītes ceļa izdevumus daļēji apmaksāja Eiropas Komisija.

ES mājas Sarunu istabā vidusskolēnus iepazīstināja ar Eiropas Parlamenta, Eiropas Savienības Padomes un Eiropas Komisijas darbību, studentu prakšu un darba iespējām minētajās institūcijās.

Pēc prezentācijas visi saņēma nelielas dāvaniņas no ES mājas un varēja apskatīt Mākslas istabā dizaina priekšmetu izstādi.

Pēc ES mājas apmeklējuma vidusskolēni devās uz „Forum Cinemas”, apskatīja Ziemassvētku eglīšu ceļu, apmeklēja tirdziņu Doma laukumā un iegādājās Ziemassvētku dāvanas saviem tuviniekiem.

12.decembrī - 1., 2., 3., 4.klašu skolēnu Ziemassvētku brauciens uz izrādi "Sniegbaltītes skola" Liepājā un tikšanās ar meža zvēriņiem, rūķiem un Ziemassvētku vecīti

Vairāk foto šeit

5.decembrī - kalendāru prezentācija

Vairāk foto šeit

1.decembrī - pirmās sveces iedegšana skolas Adventes vainagā

Vairāk foto šeit

Bildes no KMHZV 25 gadu salidojuma pieejamas šeit:

http://failiem.lv/u/ltyhxxe (Foto: K.Šimpermane)

http://failiem.lv/u/bvgpupu (Foto: A.Orniņa)

http://failiem.lv/u/mjosktm (Foto: D.Rudzīte)

15.novembrī - Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas 25 gadu jubilejas svinības Kuldīgas Kultūras centrā

15.novembrī - Svētku koncerts “Liecības” Sv. Katrīnas baznīcā

15.novembrī - skolā Skolas absolventu radošo darbu izstāde

12.novembrī - skolā viesojās ciemiņi no projekta “Iekustini smadzenes” un filmēja skolēnu sagatavotus vingrojumu paraugus

11.novembrī - Lāčplēša dienai veltītās sacensībās "Kuldīgas Lāčplēši" starp Kuldīgas skolu skolēniem mūsu 6.klases komandai - 2.vieta, 8.klases komandai - 3.vieta.

Vairāk foto šeit

11.novembrī - Kuldīgas novada skolēnu sacensībās veiklības stafetēs lieliskus rezultātus uzrādīja mūsu skolas janāko klašu skolēni. 2005.-2006. gadā dzimušajiem 1.vieta un 2003.-2004.gadā dzimušiem 2.vieta

Vairāk foto šeit

11.novembrī - Lāčplēša dienas svētrīts 

Vairāk foto šeit

10.novembrī - skolā notika Mārtiņdienas svinības - skolēni tērpās maskās, gatavoja gardus salātus un kopā ar folkloristi Inu Celitāni devās rotaļās

Vairāk foto šeit

7.novembrī - manēžā Lāčplēša dienai veltītas sacensības “Skolas spēkavīrs”

Vairāk foto šeit

6.novembrī - novada konkursā "Pagasts - pilsēta - valsts" mūsu skolas skolēni ieguva 2. vietu

23.oktobrī - Erudītu konkurss "Es gribu visu zināt!"

Vairāk foto šeit

22.oktobrī - Mākslas skolas ekskursija 3.-7. kursiem uz Rīgu uz 9.Starptautisko bērnu un jauniešu vizuālās mākslas izstādi "Šodienas stāsti" Latvijas Nacionālajā bibliotēkā un Pārdaugavas mākslas skolā, kā arī tika apmeklēta J.Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskola

21.oktobrī -Sacensības futbolā (1999.-2000. g. dz.)

Kuldīgas novada skolēnu sacensībās futbolā mūsu 1999.-2000. gadā dzimušie zēni izcīnīja trešo vietu savā grupā.

Vairāk foto šeit

20.oktobrī - 1. un 2. klases zēni piedalījās VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas projektā „Basketbols aicina”

Vairāk foto šeit

15.oktobrī - Karjeras nedēļas pasākums "Profesiju kaleidoskops"

Skolā ciemojās Patrīcijas mamma Žanete Škapare un pastāstīja par savu profesiju - surdotulks. Ar meža inženiera profesiju skolēnus iepazīstināja Ances un Lauras tētis Gunārs Freimanis.

Vairāk foto šeit

10.oktobrī - 2.klases skolēni dodas uz Karjeras nedēļas pasākumu - vides objekta "Pēdas profesiju pasaulē" atklāšanu

10.oktobrī - Rudens balle

Vairāk foto šeit

9.oktobrī - 10.klases iesvētības

Vairāk foto šeit

7.oktobrī - Sacensības futbolā (2001.-2004. g. dz.)

Kuldīgas novada skolēnu sacensībās futbolā mūsu 2001.-2002. gadā dzimušie puikas izcīnīja otro vietu savā grupā.

2003.-2004. gadā dzimušajiem piektā vieta savā grupā.

3.oktobrī - Skolotāju diena

Paldies 11.klases skolēniem par skaisto pārsteigumu, 12.klases skolēniem par interesanti noorganizētajām mācību stundām un visiem par ziediem un apsveikumiem! 

Jūsu skolotāji

Vairāk foto šeit

30.septembrī - Projekts "Iekustini smadzenes"

Vairāk foto šeit

29.septembrī - Miķeļdienas svinības un gadatirgus

Vairāk foto šeit

26.septembrī - Olimpiskā diena

Vairāk foto šeit

25.septembrī - plenārsēde „Skolas plusi un mīnusi”

23.septembrī Kuldīgas novada skolēnu sacensības riteņbraukšanā

Vairāk foto šeit

22.septembrī - Vispasaules koku stādīšanas akcija, piedalās 8. klases skolēni, skolotāja Agita Zubriļena un Ilonda Reita

Vairāk foto šeit

19.septembrī - 2. klases "Atvasaras tusiņš"

Mēs, visa 2. klase,

Ar mammām un tētiem,

Sēnes lasījām,

Stafeti skrējām,

Desas cepām,

Un kopā smējām.

         Autors: Marika Jēkabsone (2. klase)

Vairāk foto šeit

 

Sveicam Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas "Gada skolotāju" -Danuti Sīli!

17.septembrī - pasākums „Esi drošībā!”

Vairāk foto šeit

16.septembrī - Skolu vieglatlētikas sacensības

Vairāk foto šeit

11.septembrī - Dzejas dienu pasākums „Atļauj dzejai sevi pievilkt”

Zinību diena 1.septembrī 

Vairāk foto šeit

http://www.kuldiga.lv/

2013./2014.m.g.

 


No 18. - 20.jūnijam - nometne "Esi sveicināta, vidusskola!"

17.jūnijā - plkst. 10.00 uzņemšana 10. klasē

13.jūnijā – plkst. 18.00 Kuldīgas Kultūras centrā 12. klases izlaidums

13.jūnijā – plkst. 14.00 Kuldīgas Kultūras centrā 9. klases izlaidums

No 9. - 13.jūnijam - Zaļā prakse “Radošie kuldīdznieki 2014” no 1. – 2. kursiem

No 2. - 6.jūnijam - Zaļā prakse “Radošie kuldīdznieki 2014” no 3. – 6. kursiem

30.maijā – Izlaidums Mākslas skolas audzēkņiem

22.maijā– Nepieradinātās modes skate “ZooEmilija"

Vairāk foto šeit 

16.maijā – Pēdējais zvans

Vairāk foto šeit

15.maijā – Pavasara balle “Nāc dejot!”

15.maijā – Starptautiskajai ģimeņu dienai veltīts koncerts “Pasaule zied!”

Vairāk foto šeit

www.kurzemnieks.lv 

14.maijā - Atvērto durvju diena 

Vairāk foto šeit

7.maijā – Kuldīgas Mākslas namā Mākslas skolas audzēkņu radošo noslēguma darbu prezentācija

Vairāk foto šeit

6.maijā - Labāko skolēnu pieņemšana pie Kuldīgas novada Domes priekšsēdētājas Ingas Bērziņas

No mūsu skolas uz pieņemšanu devās Agrita Cimermane 9.kl., Marija Tomčuka 9.kl., Katrīna Poriķe 11.kl., Marta Pūliņa - Cine 12.kl., Līga Ansone 12.kl.

No Mākslas skolas - Marta Pūpola 6.k., Elizabete Šarlote Veisa 6 k.

Aivara Vētrāja foto

Aivara Vētrāja foto

Vairāk foto šeit


25.aprīlī - Lielā talka

Vairāk foto šeit

22.aprīlī – Lieldienu pasākums “Lieldieniņa braukšus brauca”

Vairāk foto šeit

22.aprīlī pie 1.klases skolēniem ciemojās jaunā autore Lūcija Strauta. Rakstniece iepazīstināja ar savu pirmo darbu - grāmatu "Ola, kura negribēja krāsoties" un pastāsīja par tās tapšanas prcesu. 

Vairāk foto šeit

17.aprīlī - 4.klases skolēnu pētniecisko darbu aizstāvēšana

Vairāk foto šeit 

16.aprīlī – Kuldīgas Mākslas namā Ziemeļlatvijas kameransambļa “LIVONIA” koncerts “Vivat Lieldienas!” 

3.aprīlī – Pasākums sadarbībā ar Kuldīgas novada muzeju “No vērdiņa līdz eiro”

Vairāk foto šeit

25.martā  – Genocīda upuru piemiņas dienas pasākums 

Vairāk foto šeit

24.martā – Tikšanās ar "Sabiedrības par atklātību - Delna" pārstāvi 

17.martā - Valsts konkurss mākslas skolām Saldū

Vairāk foto šeit

14.martā  – Mācību maratons 1.-11.kl. audzēkņiem „Esi sveicināts, pavasari!”

Vairāk foto šeit

http://www.kurzemnieks.lv/

4.martā - Projektu diena 6., 7., 8., 10.kl.


27.februārī - Izrāde "Jautrās astes" 1., 2.kl.

20.februārī - Mākslas skolas 3.-7.kursa karnevāls "Kaķi nāk...."

Vairāk foto šeit

19.februārī - Projektu diena 6., 7., 8., 10.kl.

14.februārī - Sv. Valentīna dienas sporta diena.

Vairāk foto šeit

12.februārī - Ēnu diena novadā

8.februārī - Valentīndienas skolēnu mācību uzņēmumu tirdziņš t/c Rimi

3.februārī - Stikla pūtēju šovs 1.-6.kl.

Vairāk foto šeit


30.janvārī - Studentu diena

Vairāk foto šeit

28.janvārī - Akcija "Draudzīgas aicinājums 2014"

Vairāk foto šeit

20.janvārī - 1991.gada barikāžu aizstāvju atceres diena

Vairāk foto šeit


19.decembrī - Ziemassvētku koncerts

Vairāk foto šeit

19.decembrī - Ziemassvētku balle

Vairāk foto šeit

19.decembrī - Kalendāra prezentācija

Vairāk foto šeit

15.decembrī - 1.-4.klases Ziemassvētku pasākums operā

Vairāk foto šeit


18.novembrī - "Gaismas ceļš" Liepājas ielā

14.novembrī - Svētku koncerts Sv.Katrīnas baznīcā

Vairāk foto šeit

11.novembrī - Lāčplēšu dienas svētrīts

8.novembrī - Mārtiņdiena: masku gājiens, salātu gatavošanas stunda


25.oktobrī - 10.klases iesvētības

25.oktobrī - Rudens balle

Vairāk foto šeit

22.oktobrī - Māksas skolas "Ābolīšu balle" sagatavošanas grupām

17.oktobrī - Iesvētības mākslas skolā

11.oktobrī - Tikšanās ar skolas absolventiem

8.oktobrī - Mākslas skolā atvērtās darbnīcas

4.oktobrī - Skolotāju diena


30.septembrī - Miķeļdienas svinības un gadatirgus

6.septembrī - Sporta diena. Tēvu dienas futbola mačs

2.septembrī - Zinību diena