Interešu izglītība

 Attēlu rezultāti vaicājumam “word icon” Interešu izglītība KMHZV 2017./2018.m.g.

"Keramika"

Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola saviem pirmās un otrās klases skolēniem piedāvā vienreizēju iespēju divu gadu garumā piedalīties nodarbībās keramikā. Interešu izglītības programma piedāvā reizi nedēļā darbināt pirkstiņus mīlot mālu, plastilīnu vai citas veidojamās masas. Skolēni apgūst keramikas pamatus, kā arī iepazīst darbu mākslas darbnīcā. Pamatlietas, kuras tiek iemācītas ir māla veidošana, detaļu pieveidošana pie veselā, grebšana, darbu žāvēšana un glazēšana pēc darbu izdedzināšanas. Tiek veidoti trauki no vesela māla gabala, tiek veidoti trauki veidojot vairākas detaļas kopā, kā arī realizēti katra skolēna radošie darbi.

Skolotāja Nelda Blūma


Floristikas pulciņš ,,Saulessvece,,

Mākslas skolas skolotājas Ivetas Goldbergas pavadībā 1.-4. klašu skolēni var apgūt ziedu kārtošanas pamatus, var darboties ar dažādiem dabas materiāliem, veidojot svētku dekorus, pušķus, pinot groziņus. Skolēni var piedalīties izstādēs un skolas noformēšanas darbos.

Grafikas un melnbaltā foto darbnīca

Te ir iespēja foto laboratorijā izmēģināt analogās fotogrāfijas tapšanas procesu, kā arī dažādās grafikas tehnikās veidot radošus darbiņus.
Nodarbības vada skolotāja Ina Ozola otrdienās plkst. 13.20 - 15.30.

 

Animācijas pulciņš

Te ir iespēja veidot filmiņas dažādās animācijas tehnikās.Tās ir leļļu filmas, kur bērni paši veido savus tēlus gan no papīra, gan plastilīna, gan arī izmanto, piemēram, lego rotaļlietas.Zīmētās filmiņas top programmā TVPaint Animation, izmantojot grafiskās planšetes.Nodarbības vada skolotāja Ina Ozola trešdienās plkst. 12.30 - 14.00 un 15.00 - 16.30. 

Attēlu rezultāti vaicājumam “mp4” Plastalīntēlu filma

Attēlu rezultāti vaicājumam “mp4”Ābolīša stāsts

Attēlu rezultāti vaicājumam “mp4”Manas emocijas

Attēlu rezultāti vaicājumam “mp4”Patversme

KMHZV 1.-4. klašu koris

Esam tie, kuri gūst pieredzi dziedot korī. Gribam būt  tie, kuri pārstāvēs skolu, pilsētu Dziesmu svētkos nākotnē!

KMHZV 1.-4. klašu ansamblis

Nekas nav neiespējams, varbūt tieši starp mums ir kāds, kurš būs populārs dziedātājs vai mūziķis nākotnē!

KMHZV 5.-9. klašu koris

Mums kopā patīk dziedāt. Esam bijuši trīs Skolu jaunatnes dziesmu svētku dalībnieki. Piedalījušies  festivālā Čehijā. Konkursā Bulgārijā ieguvuši 1.pakāpes laureātu titulu. Mums vienmēr  ir jauni mērķi uz kuriem tiekties.

KMHZV 5.-9. klašu ansamblis

Mīlam mūziku un kopā būšanas laiku. Gūstam pieredzi, izpildot dažādu tautu komponistu dziesmas.

Pulciņa skolotāja: I.Vīksne

 


 


Attēlu rezultāti vaicājumam “lego ev3 robot” 

Lego Robotika – rokas un prāts

 

Šajā mācību gadā mūsu skolā darbu sāka Lego Robotikas iesācēju pulciņš. Pulciņa dalībnieki no 5.- 7. klases mācās konstruēt, programmēt, kontrolēt robotus, kas veic automatizētus uzdevumus. LEGO  Mindstorms EV3 roboti ir koši, atraktīvi un, atšķirībā no "parastas programmēšanas", ļauj nodarboties gan ar prātu, gan arī ar rokām. LEGO nodrošina patīkamu un vienlaicīgi arī radoši interesantu atpūtu un nodarbošanos. LEGO programmēšanas valoda ir salīdzinoši vienkārša un programmēšana notiek, tāpat kā reālajā pasaulē "liekot programmu klucīšus". Tāpēc tā skolēniem viegli apgūstama.

Pulciņā esam radoši un zinātkāri. Mācamies sadarboties un draudzēties.

Tā kā ir datorklasē uzstādīts robotiem paredzēts galds, sāksim gatavoties sacensībām.

 

 

Pulciņa skolotājs: A.Lagzdiņš