Karjera

2017./2018.m.g. karjeras attīstības atbalsta pasākumu izvērtējums

 

Karjeras attīstības atbalsta pasākuma “Stikla pūtēja profesija” izvērtējums

18.10.2017.

Pasākumā piedalījās 97 skolēni. Stikla pūtēji ļoti profesionāli strādāja ar bērniem, prata ieinteresēt un atklāt sava amata noslēpumus. Interesanti bija ne tikai bērniem, bet arī klašu audzinātājām. Bija iespēja pamēģināt pūst stiklu un apskatīt izstrādājumus, kurus var no stikla izgatavot.

Bērniem patika viktorīna, kur varēja vinnēt mazas stikla dāvaniņas, ja zināja pareizo atbildi uz stikla pūtēja uzdoto jautājumu.

Iesakām sākumskolas vecumposmam, bet arī lielākiem skolēniem varētu būt interesanti.

 

 

Karjeras attīstības atbalsta pasākuma “Tava pasaule šodien un rīt” izvērtējums

30.10.2017.

Pasākumā piedalījās 55 skolēni. Nodarbību vadīja Agita Šmitiņa, Dr.Sc.admin, Mg.Psych, LU Karjeras centra psiholoģe, ViA docente, SIA Amber Puzzle vadītāja. Nodarbības laikā bija iespēja domāt par saviem karjeras un dzīves mērķiem, izmantojot metaforiski asociatīvās kārtis.

Skolēnu atsauksmes dažādas un secinājums, ka šāda nodarbība visnoderīgākā ir 12.klasē, kad karjeras izvēle ir pavisam tuvu, jo viņiem pat pietrūka laika, lai izrunātu visus jautājumus, turpretī 9.klasē bija diezgan nenopietna attieksme un skolēni nepietiekami iedziļinājās jautājumu būtībā. 11.klases skolēni pārsvarā strādāja aktīvi un iesaistījās visos uzdevumos.

Skola saņēma dāvanā vienu asociatīvo kāršu komplektu “Tava pasaule”, kuru varēs izmantot sarunām ar skolēniem par darbu, izaugsmi, mērķiem, komandu, attiecībām ar sevi un citiem.

 

Attēlu rezultāti vaicājumam “word”2016./2017. mācību gadā projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolā notikuši šādi karjeras attīstības atbalsta pasākumi