Konkursi


Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas skolēnu sasniegumi novada konkursos un sacensībās 2016./2017.

 

Zviedrijas dienas Kuldīgā. Karikatūru konkurss "Aci pret aci ar klimatu" - 1.vieta Laura Elīza Freimane (9.klase). 

Zemkopības ministrijas rīkotais konkurss "Mans mazais pārgājiens 2016"  1.-4. klašu grupa - 4.klase iegūst 1. vietu.

 


Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas skolēnu sasniegumi novada konkursos un sacensībās 2015./2016.

Kuldīgas novada 2.-4. klašu kora konkursa "Tauriņu balsis 2016"izvirzīti 22.04.2016. uz 2. kārtu Kurzemes koru konkursam Talsos

Konkurss "Skolēni eksperimentē" - skatītāju simpātija Eduardam Pūcem

Kuldīgas novada konkurss 1.klašu skolēniem "Gudrā Pūce" - diploms par izcilām zināšanām Laurai Līdakai un Nellijai Jēkabsonei, skolotāja E.Kņaza

Kuldīgas novada latviešu valodas konkurss 5.,6.klašu skolēniem, veltīts Dzimtās valodas dienai - 3.vieta Agnijai Paulai Zvingulei, Diānai Zikmanei, Janai Brūverei, Mārsijai Ievai Jurēvicai, skolotāja R.Kunga

Kuldīgas novada izglītības iestāžu “Skatuves runas” konkursā - 1.vieta Robertam Miezītm, 2.vieta Aleksandrai Timberei, skolotāja M.Šulce

7.klases komandai (Emīls Līdaka, Aksels Agris Vēvers, Rinalds Valters Šulcs, Samanta Santa Gruntiņa, Luīze Neimane, Annija Paula Ansone) 1.vieta sacensībās "Kuldīgas Lāčplēši".

 

 

Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas skolēnu sasniegumi novada konkursos un sacensībās 2014./2015.

Kuldīgas novada dabaszinību konkurss 5.klašu skolēniem - 2.vieta Ievai Valdmanei, Nilam Zīlem, Aleksandram Šarokam 


Kuldīgas novada konkurss 1.klašu skolēniem "Gudrā Pūce" - atzinība Katrīnai Kalniņai


2.klases skolnieks Roberts Miezītis Latvijas izglītības iestāžu skatuves runas konkursā ieguva 1.pakāpi.


Kuldīgas novada Jauniešu erudītu konkursā "Aso prātu cīņas" 1.vietu ieguva mūsu skolas 10., 11.klašu skolēnu komanda - Marta Dupate, Elizabete Daira Roķe, Fēlikss Miļus, Miks Salna, Kārlis Jēkabs Īvāns, 2.vietu - 12.klases komanda - Martins Muitenieks, Kārlis Leitis, Alise Grundule, Katrīna Poriķe, Justīne Iesaliņa. 


Novada latviešu valodas konkurss 5.,6.klašu skolēniem, veltīts Dzimtās valodas dienai - 1.vieta Mārsijai Ievai Jurēvicai, Janai Brūverei, Katrīnai Krūmiņai, Enijai Grētai Fiļippovai


Novada konkursā "Pagasts - pilsēta - valsts" - 2.vieta Pēterim Patrikam Jefimovam, Katrīnai Krūmiņai, Akselim Agrim Vēveram, Enijai Grētai Fiļippovai


Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas skolēnu sasniegumi novada konkursos un sacensībās 2013./2014.

Kuldīgas novada skolēnu olimpiādes orientēšanās sacensībās (1995.-1997.) - 1.vieta Martai Pūliņai- Cinei

Kuldīgas novada skolēnu olimpiādes orientēšanās sacensībās (1995.-1997.) - 2.vieta Kārlim Jēkabam Īvānam

Kuldīgas novada skolēnu olimpiādes orientēšanās sacensībās (2000. un jaunāki) 1.vieta Aucei Mūrniecei

Kuldīgas novada skolēnu olimpiādes orientēšanās sacensībās (2000. un jaunāki) 3.vieta Katrīnai Luīzei Lagzdiņai

Kuldīgas novada skolēnu olimpiādes orientēšanās sacensībās (2000. un jaunāki)1.vieta Emīlam Līdakam

Latvijas skolēnu skatuves runas konkursā - 1.klases skolnieks Roberts Miezītis nopelnīja maksimālos 50 punktus un ieguva 1.vietu, skolotāja M.Šulce

Novada krievu valodas konkursa 6.,7.kl. skolēniem – 2.vieta Agnesei Jansonei, Kristiānai Annai Lādenai, Emmai Karelei, Elizabetei Mikālai, skolotāja I.Zarubina

Izvērtēti Latvijas izglītības iestāžu profesionālās ievirzes izglītības mākslas un dizaina jomas programmu audzēkņu Valsts konkursa darbi - mūsu skolas jaunākās grupas komanda - 3. kursa audzēkņi Ieva Valdmane un Miks Olafs Matevičs ieguvuši 3. vietu Valsts konkursā.

Ar 1.aprīli jaunajā Saldus Mākslas skolā atvērta Valsts konkursa darbu izstāde. Tajā izstādīti 172 konkursā tapuši darbi. Konkursa dalībnieki, strādājot pāros, projektēja mājokļus dažādiem iemītniekiem. Jaunākajai grupai konkursa uzdevumā bija jāprojektē mājoklis izlozētam iemītniekam - jāiztēlojas, kādas telpas būtu nepieciešamas ērtai iemītnieka dzīvei, atbilstu viņa raksturam, un uz putu kartona pamatnes jābūvē mājokli iemītniekam no pieejamiem materiāliem.

Vecākajai grupai konkursa uzdevumā bija jāprojektē mājoklis savam iedomātam draugam - jāiztēlojas viņa personība, jāprojektē un jābūvē mājoklis, kas atbilstu drauga raksturam un hobijiem no pieejamiem materiāliem - putu kartona un kartona.

Šogad Valsts piedalījās audzēkņi no 91 Latvijas Mākslas skolas.

Kuldīgas novada skolēnu sporta spēles vieglatlētikas daudzcīņās meitenēm – 1.vieta Paulai Agnijai Zvingulei, skolotājs J.Jerumanis

Kuldīgas novada skolēnu sporta spēles vieglatlētikas daudzcīņās zēniem – 2.vieta Mikam Grasmanim Lašem, skolotājs J.Jerumanis

Kuldīgas novada skolēnu sporta spēles vieglatlētikas daudzcīņās meitenēm – 3.vieta Luīzei Neimanei, skolotājs J.Jerumanis

Kuldīgas novada izglītības iestāžu skatuves runas konkurss veltīts Viļa Plūdoņa 140 gadu jubilejai - 1.vieta Robertam Miezītim, skolotāja M.Šulce

Novada latviešu valodas konkurss 5.,6.kl. skolēniem, veltīts Dzimtās valodas dienai – 1.vieta komandai (Enija Grēta Fiļippova, Katrīna Krūmiņa, Elza Elīna Kļava, Agnese Jansone), skolotājas R.Kunga, A.Moļņika

Kuldīgas novada skatuves runas konkurss - 1.vieta Robertam Miezītim, skolotāja M.Šulce

Konkurss "Pagasts-pilsēta-valsts" - 3.vieta komandai (Valts Lasmanis, Jēkabs Aleksandrs Krūmiņš, Laura Elīza Freimane, Agnese Jansone), skolotāja S.Zeidaka

Olimpiskās dienas stafetes - 3.vieta komandai (Auce Mūrniece, Estere Lakija Jansone, Katrīna Luīze Lagzdiņa, Emma Karele, Anete Palma, Paula Grasmane-Laše, Elans Andrejs Vēvers, Kristaps Rūdolfs Obodņikovs, Mastīss Saučuks, Kārlis Zaķis, Eduards Kuzmins, Ričards Vēvers, Silvestrs Lasmanis, Īvs Liškovskis), skolotājs J.Jerumanis

Olimpiskās dienas stafetes - 3.vieta komandai (Rihards Guntis Gauris, Kevins Rožkalns, Artis Šneiders, Krišjānis Kalniņš, Marta Elīza Tinte, Roberta Beta Viļumsone, Amanda Krista Gruntiņa, Kristiāna Anna Lādena, Katrīna Krūmiņa, Aleksis Šteinbergs, Patriks Tobijs, Šarlote Elizabete Veisa), skolotājs J.Jerumanis

Futbola sacensības (2000.-2003.) - 2.vieta komandai (Miks Grasmanis-Laše, Aleksandrs Šaroks, Stepanovs Markus, Pēteris Patriks Jefimovs, Emīls Līdaka, Kristers Mednieks, Aksels Agris Vēvers, Aleksis Šteinbergs), skolotājs J.Jerumanis