Sasniegumi

Lepojamies ar sākumskolas skolēnu mācību sasniegumiem!

2017./2018.m.g. 1.semestrī

Uzvārds, vārds

Vidējais vērtējums

Klase

Preiss Gustavs

9.50

2.

Apinis Valters

9.00

2.

Kuršinska Marta

9.00

2.

Astiča Meldra

8.50

2.

Jefimova Emīlija

8.50

2.

Korāts Gustavs

8.50

2.

Zīberga Madara

8.50

2.

Brūkle Luīze

8.00

2.

Sļisarenko Enija

8.00

2.

Ulpe Edgars

8.00

2.

Vēvere Vendija Ieva

8.00

2.

Mūrnieks Kristaps

9.33

3.

Kilipa Everita

8.67

3.

Līdaka Laura

8.67

3.

Birznieks Edgars

8.33

3.

Jēkabsone Nellija

8.33

3.

Brazovskis Maksimiliāns

8.00

3.

Buka Beāte

8.00

3.

Kronbergs Roberts

8.00

3.

Mazais Rihards

8.00

3.

Ozola -Gūtpeca Madara

8.00

3.

Panovs Kristers

8.00

3.

Smidbergs Olivers

8.00

3.

Kārkliņa Marta

9.09

4.

Urbāne Elīna

8.91

4.

Cīrule Ravella Elva

8.82

4.

Kalniņa Katrīna

8.82

4.

Brasle Estere

8.73

4.

Liepiņa Laura

8.73

4.

Pūce Dārta

8.55

4.

Buka Helēna

8.27

4.

Blāķis Aleksis

8.09

4.

Lataka Alise Elza

8.00

4.

 

Direktora vietniece izglītības jomā I.Ose

 

 

 

 

 

Lepojamies ar pamatskolas skolēnu mācību sasniegumiem!

2017./2018.m.g. 1.semestrī

Uzvārds, vārds

Vidējais vērtējums

Klase

Megne Endija

9.06

5.

Lasmane Linda

9.00

5.

Valdmane Anna

8.77

5.

Agriņa Daniela

8.54

5.

Krauze Kate

8.54

5.

Kravinska Elinda

8.54

5.

Nikalovska Daniela

8.42

5.

Bērziņa Nikola

8.08

5.

Garokalna Dārta

8.00

5.

Orlova Dagmāra

8.00

5.

Berķis Ričards

8.67

6.

Kudore Rēzija

8.00

6.

Milzarāja Ilva

8.06

7.

Valdmane Ieva

8.88

8.

Zīle Nils

8.76

8.

Zīberga Lineta

8.71

8.

Berņa - Staša Karīna

8.35

8.

Jurēvica Mārsija Ieva

8.12

8.

Rudakova Diāna

8.06

8.

Vēvers Aksels Agris

8.44

9.

Krūmiņa Katrīna

8.06

9.

Direktora vietniece izglītības jomā I.Ose

Lepojamies ar vidusskolas skolēnu mācību sasniegumiem!

2017./2018.m.g. 1.semestrī

Uzvārds, vārds

Vidējais vērtējums

Klase

Žernovs Alekss

8.22

10.

Pūpola Marta

9.06

11.

Štrāls Andrejs

8.89

11.

Tāfelberga Klinta

8.86

11.

Balode Roberta

8.83

11.

Vēvers Elans Andrejs

8.61

11.

Mūrniece Auce

8.06

11.

Smidberga Sanija

9.27

12.

Šēna Anete

8.80

12.

Dadzīte Nika

8.79

12.

Direktora vietniece izglītības jomā I.Ose

 


 

2017.gadā

DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA SKOLU REITINGĀ
Specializēto skolu grupā 

Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola

2. vietā

Lietotāja Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola attēls.

Attēlu rezultāti vaicājumam “skrundas tv”

https://www.youtube.com/watch?v=DukjFYjvHao&feature=share

http://www.kurzemnieks.lv/izglitiba/7947-otra-vieta-valsti-un-maza-puce/

 


 

2016.gadā

DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA SKOLU REITINGĀ
Specializēto skolu grupā 

Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola

4. vietā

 

 

 

 


2015.gadā

DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA SKOLU REITINGĀ
Specializēto skolu grupā 

Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola

8. vietā


2014.gadā

DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA SKOLU REITINGĀ
Specializēto skolu grupā 

Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola

8. vietā


2013.gadā

DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA SKOLU REITINGĀ
Specializēto skolu grupā 

Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola

12. vietā


2012.gadā

DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA SKOLU REITINGĀ
Specializēto skolu grupā 

Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola

4. vietā


2011.gadā

DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA SKOLU REITINGĀ
Specializēto skolu grupā 

Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola

7. vietā


2010.gadā

DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA SKOLU REITINGĀ
Specializēto skolu grupā 

Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola

8. vietā


2009.gadā

DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA SKOLU REITINGĀ
Specializēto skolu grupā 

Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola

2. vietā