Pasākumi skolā

Izlaušanās spēle “Blēņas un pasakas”

29.01.2020. Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolā 7. klases skolēni literatūras stundā spēlē Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” izglītības iniciatīvas “Ziedoņa klase” izlaušanās spēli “Blēņas un pasakas”.

Foto A.Lagzdiņš

Barikāžu atceres pasākumi!

Barikāžu aizstāvju atceres pasākumā Kuldīgas novada muzejā 2. klases skolēni.

Skolotāja Aina Tovstuļaka

Labdarības pasākums!

4.12.2020. Piparkūkas vecļaudīm ir saceptas! Paldies restorāna Bangerts šefpavāram Aigaram Sīlim par pacietību un iecietību, sniedzot zināšanas piparkūku cepšanā KMHZV 2.klases skolēniem.

Skolotāja Aina Tovstuļaka


B. Baronam veltīta diena

Tautasdziesmu maratons- veids kā izrādīt cieņu Krišjānim Baronam un  latviešu tautas folklorai. Tajā iesaistās visi skolas audzēkņi, apvijot gaiteņus ar ilustrētu tautasdziesmu jostu, piedaloties erudītu konkursā par latvisko dzīvesziņu, skaitot tautasdziesmas klases stundās un noslēguma pasākumā.
Katram maratonam ir finišs. Šoreiz kā labākie tika atzīti: Meldra Astiča, Anna Tropiņa, Šarlote Šlegelmilha un Valters Tovstuļaks.
Aina Tovstuļaka: “Skolas uzdevums ir bērniem dot platformu, no kuras dzīvē atsperties- mācīt tautasdziesmas, saglabāt latviešu folkloru un nodot to nākamajām paaudzēm.”(2020.novembrī)