Skolēnu līdzpārvalde

2022./2023.m.g.

Pārgājiens!


Trešās Lieldienas!

Divi jautri zaķi visus skolēnus aicināja baudīt trešās Lieldienas. Skolēnu līdzpārvalde A. Tovstuļakas vadībā, piesaistot palīgā vēl citus skolotājus, visapkārt skolai bija sarīkojuši jautras aktivitātes, lai sajustu īstu Lieldienu piedzīvojumu. Lai dzīvo krāsainās Lieldienu olas un jautri smiekli!


Erudītu konkurss!

28.martā norisinājās KMHZV erudītu konkurss. To organizēja Skolēnu līdzpārvalde. Jaunieši paši veidoja konkursa noteikumus, sastādīja jautājumus par trīs tēmām- mūzika, kino un Latvija. 2.klases skolēni konkursa dalībniekus iesildīja ar jauto vardulēnu deju. Pozitīvas emocijas ieguva visi.  Apsveicam konkursa uzvarētājus- komandu “9999”!

A. Lagzdiņš


100. diena skolā!

Mūsu skolas Līdzpārvaldes pārstāvji aicināja pirmklasniekus 15.februārī skolā ierasties kā simtgadniekiem – vectētiņu un vecmāmiņu izskatā, jo tā bija viņu 100. diena skolā. Pirmklasnieki šo dienu pavadīja, priecājoties, spēlējot spēles, apgūstot jaunas gudrības un saņemot dāvanas. No 2.klases skolēniem viņi saņēma pirmo pensiju jeb naudas modelīšus. Katram tika 117 eiro un 55 centi, bet visiem kopā 2821 eiro un 20 centi. Paldies arī pirmklasnieku draugiem un palīgiem no 12.klases, kuri bija sarūpējuši jauku pārsteigumu un diplomus!


Līdzpārvaldes akcija!


Skolas prezidents

KMHZV skolēnu līdzpārvaldi 2022./23. m. g. vadīs prezidente Agnija Paula Zvingule un vietnieks Laurijs Sāmietis.


 

Ziņojums no līdzpārvaldes – prezidenta vēlēšanas taisīsim 14. oktobrī. Ja kāds vēlas kandidēt, tad jāpiesakās pie manis līdz nākamās nedēļas trešdienai. Kampaņas var īstenot jau no nākamās nedēļas.

Līdzpārvaldes vadītāja Afanasjeva Inese


2021./2022.m.g.

Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas  skolēnu līdzpārvaldi veido skolēni, lai pārstāvētu un aizstāvētu skolēnu intereses, sekmētu skolas sabiedriskās dzīves veidošanos. Šogad līdzpārvaldes prezidenta amata kandidāti bija izvirzīti no piecām klasēm, bet balsu vairākumu saņēma 12.klases audzēkne Elizabete Irbe.

  1. – 12.klašu skolēni pozitīvi novērtē, ka
  • skolā tiek realizēti interesanti pasākumi un ir forši klases vakari;
  • skolā notiek dažādi tirdziņi;
  • pie skolas ir basketbola laukums, kur var produktīvi pavadīt starpbrīžus;
  • var savu klasi iekārtot tā, kā vēlas, un klasē rodas mājīga atmosfēra;
  • ir labi vidusskolas mācību grozi;
  • skola ir parūpējusies par ļoti skaistiem un noderīgiem plānotājiem.

Skolēni būtu priecīgi, ja

  • skolai būtu sava sporta zāle;
  • ja arī vidusskolēniem būtu programma “Piens un augļiskolai”;
  • ja būtu silto dzērienu automāts kafijai un tējai.

Vidusskolēni vēlētos, ka kādā dienā mācību stundas varētu būt vairāk, lai kādā citā dienā tās būtu mazāk.

Līva Rone-Zauere, līdzpārvaldes konsultante.


Es mūsu skolu tuvākā un tālākā nākotnē redzu vēl saliedētāku, nekā tā jau ir tagad, visi kopā priecāsimies par spilgtiem pasākumiem, interesantiem projektiem un sadarbību ar citām pilsētas organizācijām.

Es darīšu visu iespējamo, lai skolas vārdu celtu vēl augstāk. Centīšos vairāk ieklausīties skolēnos,  diskutēt par skolas dzīvi. Visi kopā labiekārtosim skolas telpas un apkārtni.

Es visiem mūsu skolas skolēniem novēlu izturēt šo sarežģīto laiku, nepadoties, turpināt pilnveidot savas zināšanas un, protams, klausīt skolotājus!

Elizabete Irbe, skolēnu līdzpārvaldes prezidente


2020./2021.m.g.

Sveiciens no 2.klases

Lūk, viņi – KMHZV skolas līderi! Līdzpārvaldes prezidents Marks Edgars Biezais un viņa vietniece Katrīna Krūmiņa. Lai radošām idejām bagāts mācību gads, lai izdodas realizēt visas ieceres.

Skolas prezidents 20

Erudītu konkursa rezultāti 07.11.2019.

5.-8. klašu grupa

1.vieta  7.klase ‘’VSCO GIrls”- Daniela Agriņa, Elinda Kravinska, Kristaps Kungs, Anrijs Inapšs
2. vieta 8.klase- Ieva Glužģe, Ieva Ķemlere, Rēzija Kudore, Rojs, Rodrigo Rozentāls
2. vieta 7.klase “pieci.lv.”- Daniela Nikalovska, Annija Vaivade, Dagmāra orlova, Endija Megne, Linda Lasmane
3.vieta 7. klase ”Lēxsandra un draugi”- Anna Valdmane, Aleksandra Timbere, Dārta Garokalna, Kate Krauze, Laura Šmīdenberga

9.-12. klašu grupa

1.vieta  10. klase “Kuldīgas piecīši”- Miks Olafs Matevičš, Modesta Dārzniece, Ieva Valdmane, Krista Šneidere, Mārsija Ieva Jurevica
2.vieta 12.klase “Dzeltenie” Marta Tinte, Roberts Ozoliņš, Rihards Guntis Gauris, Jēkabs Aleksandrs Krūmiņš
3.vieta 12.klase “Pelmeņi” Andris Grūbis, Dāvis Robežnieks, Kristiāna Anna Lādena, Kitija jansone, Jānis Poļikovs
3.vieta 11.klase – Krista Rēzija Bārdiņa, Katrīna Krūmiņa, Kristīne Ābele, Samanta Santa Gruntiņa

Fukši – 2019

Šogad es, 10. klases skolniece Ieva Mārsija, piedalījos fukšu iesvētībās, lai oficiāli kļūtu par vidusskolnieci. Par fukšu rīkošanu atbildīgie bija 11. klases skolēni, kuri mums izdomāja dažādus uzdevumus.
Viss sākās jau otrdien, kad mums bija jāiegūst savi jaunie fukšu vārdi un nodarbošanās, lai to uzzinātu, bija jāizvelk bumbiņa no spaiņiem ar dažādiem maisījumiem.
Trešdien visiem bija jāierodas ar savas nodarbošanās raksturīgo priekšmetu, to nedrīkstēja nekur atstāt, vienmēr tam bija jābūt visur līdzi, citādi, ja to nedarīs, par to draudēja soda punkts. Klasē bija tādas nodarbošanās kā lauksaimnieks, zvejnieks, sēņotājs, traktorists, meža vecis, slaucējs, bomzis un dzērājs. Vēl mēs nedrīkstējām apjukt, kad vienpadsmitie mūs sauca mūsu fukšu vārdos, nevis īstajos.

Skolas prezidenta vēlēšanas

3. septembrī skolā notika skolas plenārsēde un skolas prezidenta vālēšanas. Šogad uz šo amatu bija pieteikušās divas kandidātes- Elza Elīna Kļava (12.klase) un Dana Daniela Megne(11.klase)
Ar nelielu balsu pārsvaru par skolas prezidentu ievēlēja Danu Danielu Megni.

Skolas erudītu konkursa rezultāti 27.02.2019.

9.-12. klašu grupā:
1. vieta – Elīna Zeidaka, Simona Cērmane, Ilze Rubene, Selita Rancāne, Andrejs Štrāls -12. klase
2. vieta – Auce mūrniece, Roberta Balode, Elans Andrejs Vēvers, Aleksa Marta Sproģe, Estere Lakija Jansone- 12. klase
3. vieta – Evelīna Šēna, Alise Krista Šlisere, Artūrs Canders, Vendija Tauriņa, Modesta Dārzniece

5.-8. klašu grupā:
1. vieta – Miks Leismanis, Ralfs Babickis, Roberts Putniņš, Linards Madelāns, Raivo Duburs
2. vieta – Meisija Citlava, Laura Strazdiņa, Rēzija Kudore, Katrīna Martinova
3. vieta – Artūrs Demčenko, Ralfs Akmeņkalns, Elans Bieža, Marks Edgars Biezais, Edgars Jermolovs.

Vidusskolnieku tikšanās ar mūsu skolas studentiem. 25.01.2019.

Renārs Megnis RTU – telekomunikācijas,
Mairis Valkovskis RTU – māšīnbūves inženieris,
Nika Dadzīte LSPA – fizioterapeite.


Skolas stiprinieks 2018 rezultāti:


“Latvijai 100”

Sportiskie starpbrīži
Fiziskās aktivitātes svaigā gaisā ir nepieciešamas visa gada garumā, tāpēc, pienākot rudenim, spītējot lietum un vējam, skolēni bija aktīvi un jaunajā sporta laukumā meta grozā ar daudz lielāku sparu un atdevi.
Erudītu konkurss
Lai rosinātu skolēnus koncentrēties uz 21. gadsimta iemaņu un zināšanu apgūšanu, spējot reaģēt dažādās situācijās, lai veicinātu radošumu un zinātkāri, skolā notika tradicionālais erudītu konkurss skolēniem no 5. līdz 12. klasei. Par muzikālajām pauzēm rūpējās Ilva Ešenvalde, Rebeka Jāvalde un Estere Lakija Jansone. Meitenēm palīdzēja Rebekas mamma Līga Aleksandra Jāvalde.
Izstāde „Rakstu raksti”
Latvijā ir izveidojušās bagātīgas cimdu adīšanas, valkāšanas un dāvināšanas tradīcijas. Arī tautastērpam Latvijā ir bijusi un joprojām ir liela simboliska nozīme nacionālās vērtības un kultūras mantojuma saglabāšanā. Sagaidot Latvijas dzimšanas dienu, skolā izveidojām skaistu izstādi.
Adīšanas konkurss
Jau kopš renesanses laikiem pazīstamā rokdarbu tehnika – adīšana – ir aktuāla un moderna arī 21. gadsimtā. Adīšanas konkursa uzvarētāja Lineta Zīberga stāsta: „Es adīt iemācījos sākumskolā, kad mums vēl nebija dalīto mājturību. Toreiz es uzadīju rotaļlietu – garu čūsku. Tagad jau trešo gadu apmeklēju adīšanas pulciņu, kur esmu guvusi ļoti vērtīgu pieredzi un daudz zināšanu. Tik ātri adīt es iemācījos, regulāri adot un praktizējoties. Manā „pūrā’’ ir vairāki zeķu pāri, dūraiņi, šalles, lakati


ĪSA VĒSRURE

Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolā skolēnu līdzpārvalde darbojas no 1993. gada.  Mēs varam lepoties ar vienu no vecākajām skolēnu līdzpārvaldēm atjaunotajā Latvijā. To ieviesa toreizējā skolas direktore Vija Astaševska. Pirmais skolas prezidents  bija 9.klases skolēns Mārtiņš Kučinskis.
Skolēnu līdzpārvalde cenšas būt līdztiesīgs skolas administrācijas partneris, skolas sabiedriskās dzīves koordinators, vidutājs starp skolēniem un citiem skolas saimes dalībniekiem. Skolēnu līdzpārvalde ir bijusi iniciatore skolas tradīciju nostiprināšanā un pilnveidošanā. Par nozīmīgu pasākumu  ir kļuvušas skolas plenārsēdes, jo, veidojot demokrātisku sabiedrību, vispirms mums jāiemācās citam citu uzklausīt, ņemt vērā otra teikto, formulēt savas domas, tās izteikt pozitīvi, sadarboties un uzņemties atbildību katram par saviem vārdiem un darbiem.

2017./2018.m.g.

Līdzpārvaldes prezidente: Klinta Tāfelberga
Līdzpārvaldes prezidentes vietniece: Sanija Smidberga
Līdzpārvaldes konsultante: sk.  Aina Tovstuļaka
Līdzpārvaldes pārstāvji: Aleksandra Timbere un Kate Krauze (5.klase),
Laura Strazdiņa un Meldra Zundovska (6.klase),
Diāna Zikmane un Liliāna Mežecka (7.klase),
Mārsija Jurēvica un Nils Zīle (8.klase),
Annija Paula Ansone, Dana Daniela Megne un Katrīna Krūmiņa (9.klase),
Reižela Mazā un Rihards Gauris (10.klase),
Roberta Balode, Ance Pšečenko, Auce Mūrniece, Estere Jansone, Marta Sproģe (11.klase)
Anete Šēna un Nika Dadzīte (12.klase)