Pasākumi skolā

Konkurss noslēdzies!

Izvizināti visi Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas sniega skulptūru konkursa uzvarētāji. Paldies Ilondai Reitai!

Sniega skulptūru konkursa “Hei! Sāc velt un celt” rezultāti. 

 Svinam Mārtiņus!


Tautasdziesmu vācelīte – K.Baronam – 185

Šobrīd, kad ļaunais vīruss mēģina sajaukt visu lietu kārtību, Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas skolēni sekoja I. Ziedoņa piemēram un pasaules kārtības mācību meklēja tautasdziesmās.
Godinot Krišjāni Baronu 185.dzimšanas dienā, skolēni klasēs skandēja tautasdziesmas, skatījās video prezentāciju par Dainu tēvu, aprēķināja Dainu skapja izmērus, balsoja par klases tautasdziesmu un noslēgumā pagatavoja māla trauku – tautasdziesmu glabātāju.

A.Tovstuļaka


Svētki Miķelim!

16. oktobrī 1.klases skolēni atzīmēja sava pirmā brīvlaika un rudens sākšanos ar jautru un izzinošu pasākumu, kurā godā tika celti rudens darbi un  Miķelis. Bērniem bija iespēja izpausties radošajos darbiņos, mīklu minēšanā, muzikālajās rotaļās.

Marika Šulce, Biruta Lagzdiņa

KMHZV kora tautas tērpu gājiens
Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 30.gadadienā mūsu skolas koris (diriģente Iveta Vīksne) ir posies goda drēbēs – tautas tērpā. Saules mūžu Latvijai!

04.05.2020.

 

12.klase sveic 1.klasi ar pirmajām 100 dienām skolā!

 


Krāsainā nedēļa

Šajā nedēļā no 10. līdz 14 februārim spēlēsim krāsu spēles pēc Imanta Ziedoņa “Krāsainas pasakas”!

Katru dienu centīsimies apģērbā akcentēt vienu īpašu krāsu! Dienas laikā visam klases kolektīvam jānofotografējas un fotogrāfija jānosūta skolotājam Andrim Lagzdiņam.

Protams, ka kopīgi jāizlasa dienas pasaka!

Pirmdiena-“Nu viss ir balts. Tik balts, ka nekā nevar atškirt.

P.S.  Varat arī to visu uzzīmēt, tikai- ar baltu krāsu, bez nevienas melnas svītriņas.”

Otrdiena-“Pļava tā mirdzēja, ka es nenocietos un ievēlos kalnmalā puķu dzeltenumā. Un noputēju un aplipu, un aplipu putekšņiem dzeltens.”

Trešdiena-“Atceries, ka tu nekad nedrīksti dzīvot tepat, bet tev jādzīvo zilos tālumos. Cilvēki cerē un skatās uz tālumiem.”

Ceturtdiena– “Pelēkos pilsētas putekļos mežs ievilka savās zaļajās nāsīs, nošķaudījās, noklepojās, un putekļu jau vairs nebija, gaiss atkal bija tīrs un dzidri zaļš.”

zaļš3
« 1 gada 10 »

Piektdiena- “Cik paklausīga, cik mīļa…Sarkana micīte, sarkanas kurpes kājās, ar sarkanu kabatas lakatiņu vēdinās…Skaistiņa, paklausīga…”

Piektdien, plkst.12.15 pulcēsimies Jauniešu mājā, lai nedēļas noslēgumā atskatītos uz paveikto un piedalītos atdarināšanas mākslas konkursā-POPIELA-2020!

Lai mums krāsaina un priekpilna nedēļa!

Studentu diena

Ir pagājusi pirmā sesija, ar saviem iespaidiem par mācībām un studentu dzīvi dalījās pagājušā gada absolventi.24.01.2020.

Izlaušanās spēle “Blēņas un pasakas”

29.01.2020. Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolā 7. klases skolēni literatūras stundā spēlē Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” izglītības iniciatīvas “Ziedoņa klase” izlaušanās spēli “Blēņas un pasakas”.

Foto A.Lagzdiņš

Barikāžu atceres pasākumi!

Barikāžu aizstāvju atceres pasākumā Kuldīgas novada muzejā 2. klases skolēni.

Skolotāja Aina Tovstuļaka

Labdarības pasākums!

4.12.2020. Piparkūkas vecļaudīm ir saceptas! Paldies restorāna Bangerts šefpavāram Aigaram Sīlim par pacietību un iecietību, sniedzot zināšanas piparkūku cepšanā KMHZV 2.klases skolēniem.

Skolotāja Aina Tovstuļaka


B. Baronam veltīta diena

Tautasdziesmu maratons- veids kā izrādīt cieņu Krišjānim Baronam un  latviešu tautas folklorai. Tajā iesaistās visi skolas audzēkņi, apvijot gaiteņus ar ilustrētu tautasdziesmu jostu, piedaloties erudītu konkursā par latvisko dzīvesziņu, skaitot tautasdziesmas klases stundās un noslēguma pasākumā.
Katram maratonam ir finišs. Šoreiz kā labākie tika atzīti: Meldra Astiča, Anna Tropiņa, Šarlote Šlegelmilha un Valters Tovstuļaks.
Aina Tovstuļaka: “Skolas uzdevums ir bērniem dot platformu, no kuras dzīvē atsperties- mācīt tautasdziesmas, saglabāt latviešu folkloru un nodot to nākamajām paaudzēm.”(2020.novembrī)