Sasniegumi sportā

2018./2019.m.g.

21.05.2019.Kuldīgas novada skolu Jauno vieglatlētu sacensības:
Benjamins Brazovskis (2.klase) tāllēkšana 3.vieta
Benjamins Brazovskis (2.klase)200 m skrējiens 3.vieta
Benjamins Brazovskis (2.klase)60 m skrējiens 1.vieta
Elza Ivanovska (3.klase) 60 m skrējiens 3.vieta
Luīze Brūkle (3.klase) 200 m skrējiens 2.vieta
Tomass Šļeckus (3.klase) augstlēkšana 1.vieta
Maksimilians Brazovskis (4.klase) tāllēkšana 3.vieta
Maksimilians Brazovskis (4.klase)60 m skrējiens 1.vieta
Gabriella Sliede (4.klase) augstlēkšana 2.vieta
Ralfs Timbers (4.klase) bumbiņas mešana 2.vieta
Beāte Buka (4.klase) augstlēkšana 3.vieta
Beāte Buka (4.klase)200 m skrējiens 2.vieta
Beāte Buka (4.klase) 60 m skrējiens 1.vieta
Skolotājs: Andris Mazais


16.04.2019. Nikola Bērziņa (6.kl.) “Pavasara krosā” savā vecuma grupā ieguva 1.vietu.
Skolotājs Andris Mazais.

26.03.2019.Kuldīgas novada skolēnu sacensības florbolā (2006.-2008.g.)3. vieta
Komandā spēlēja:Ralfs Timbers, Armans Zikmanis, Tonijs Moldovāns, Rihards Mazais, Roberts Kronbergs, Aleksis Blāķis, Hugo Vilks Gūtpelcs, Kārlis Ivanovskis, Mikuss Frīdlenders, Laurijs Sāmietis, Emīls Ivanovskis, Ričards Berķis.
Skolotājs: Andris Mazais

12.02.2019.Maksimilians Brazovskis izcīnija 2. vietu Jauno vieglatlētu daudzcīņa 2007.-2010.g.dz. Skolotājs: Andris Mazais

29.01.2019.izcīnīta 1. vieta Kuldīgas novada Top kauss volejbolā (2006.-2003.g.dz.)
Komandā: Laura Šmīdenberga, Daniela Agriņa, Dārta Garokalna, Aleksandra Timbere, Ilva Milzarāja, Luīze Skudra, Alise Pole, Vendija Ieva Tauriņa, Karīna Berņa Staša.
Skolotājs: Andris Mazais


22.01.2019. izcīnīta 3.vieta Kuldīgas novada sacensībās “Tautas bumba” (2007.-2009.dz.g.)
Komandā:Jēkabs Ivanovskis, Tomass Šleckus, Marko Sļisarenko, Armands Zikmanis, Ralfs Timbers, Maksimilians Brazovskis, Aleksis Blāķis, Raivis Strazdiņš, Hugo Vilks Gūtpelcs.
Skolotājs: Andris Mazais


06.11.2018. izcīnīta 3. vieta Kuldīgas novada veiklības stafetes (2007-2008) Komandā:Beāte Buka, Gabriella Sliede, Heļēna Buka, Dārta Pūce, Patrīcja Škapare, Maksimilians Brazovskis, Ralfs Timbers, Armands Zikmanis, Hugo Vilks Gūtpelcs, Aleksis Blāķis.
Skolotājs: Andris Mazais


25.09.2018. izcīnīta 3.vieta  Kuldīgas novada sacensībās futbolā.(2003-2005)
Komandā: Marks Edgars Biezais, Eduards Pūce, Roberts Putniņš, Miks Grasmanis – Laše, Artūrs Canders, Aleksandrs Šaroks
Skolotājs: Andris Mazais


21.09.2018.izcīnīta 3.vieta Olimpiskās dienas stafetes (2000-2002)
Skolotājs: Andris Mazais

18.09.2018.izcīnīta 2.vieta  Kuldīgas novada sacensībās futbolā.(2006-2009)
Skolotājs: Andris Mazais


11.09.2018. Kuldīgas novada skolēnu sacensības riteņbraukšanā.
2.vieta Ralfs Timbers (2008)
1.vieta Miks Grasmanis-Laše (2004)

Skolotājs: Andris Mazais