Sasniegumi sportā

2022./2023.m.g.

17.01.2023 Kuldīgas novada skolu sacensībās “TAUTAS
BUMBĀ “4.-5. klasei 3. vieta

Komandā:Dāvids Surna(4.kl.), Valters Tovstuļaks(4.kl.), Anrijs Libert(4.kl.), Mārtiņš Urbāns (5.kl.) Aleksis Guntis Jāvalds(5.kl.), Eduards Aišpurs(5.kl.), Emīls Auziņš(5.kl.), Aleksis Grasmanis-Laše(5.kl.), Pēteris Jēkabsons(5.kl.), Kristers Neilands(5.kl.), Arvis Krūmiņš(5.kl.)Matīss Mežeckis(5.kl.)skolotāji- Andris Mazais un Linda Zīlīte


15.11.2022.Kuldīgas novada skolu sacensības -veiklības stafetes

2.-3.klase Emīlija Brasle(3.klase),Rebeka Rozevska (3.klase),Kate Cērpa (3.klase),Laurēna Rozentāle , Loreta Krūmiņa(2.klase),Aksels Zvingulis (3.klase) , Eliass Cīrulis (3.klase), Ernests Jankovskis(3.klase), PatriksReķis (3.klase), Edvards Nudiens (2.klase)-3.vieta, skolotāji- Andris Mazais un Linda Zīlīte

4.-5.klase Luīze Buka(5.klase), ElīzaBuka (5.klase), Pārsla Balode (5.klase), Madara Kārkliņa (5.klase), BeāteKrūmiņa(4.klase),Kristers Neilands, (5.klase), Emīls Auziņš (5.klase), PēterisJēkabsons (5.klase), Alekss Grasmanis-Laše (5.klase), Matīss Mežeckis (5.klase)-2.vieta,skolotāji- Andris Mazais un Linda Zīlīte

08.11.2022Kuldīgas novada  3×3 sacensības basketbolā

7.-9.klasei -Jēkabs Ivanovskis(7.klase), Elviss Megnis(7.klase), Tonijs Moldovāns(8.klase),Ralfs Timbers(8.klase)- 1.vieta, skolotāji- Andris Mazais un Linda Zīlīte

10.-12.klasei-Ralfs Akmeņkalns(11.klase), MikussFrīdlenders (10.klase), Kārlis Ivanovskis (10.klase), Laurijs Sāmieties (10.klase) – 3.vieta,

Kuldīgas novada skolu sacensības TAUTAS
BUMBA3

11.10.2022. Kuldīgas novada skolēni sacenšas peldēšanā

11. oktobrī Kuldīgas peldbaseinā norisinājās Kuldīgas novada skolu sacensības peldēšanā, kurās meistarībā spēkojās 40 skolēni.

Patriks Reķis 11.10.2022Kuldīgas novada skolēnu sacensības peldēšanā 1.vieta, skolotājs Andris Mazais

Emīlija Dabra11.10.2022Kuldīgas novada skolēnu sacensības peldēšanā 1.vieta, skolotājs Andris Mazais

Paula Aleksa Riekstiņa11.10.2022Kuldīgas novada skolēnu sacensības peldēšanā 3.vieta, skolotājs Andris Mazais

Makismilians Brazovskis11.10.2022Kuldīgas novada skolēnu sacensības peldēšanā 1.vieta, skolotājs Andris Mazais

Madara Ozola Gūtpelca11.10.2022Kuldīgas novada skolēnu sacensības peldēšanā 3.vieta, skolotājsAndris Mazais

Peldēšana 22

Sporta stafetes

Lepojamies ar skolēnnu sasniegumiem sporta stafetēs. 2.-3.kl. ieguvusi 3.vietu, 4.-5.kl. 2.vieta, 6.-7.kl. 3.vieta, 8.-9. kl. 4.vieta, 10.-12.kl. 3.vieta.

Krosa stafetes 22

2021./2022.m.g.

Šahs

5.03.2022. otro vietu Kurzemē skolu vērtējumā izcīnīja Kuldīgas MHZV – Valters Sapiegs, Emīlija Dabra, Ernests Jankovskis, skolotājs G.Getners


2020./2021.m.g.

Šahs

29.aprīlī tiešsaistes šaha platformā lichess.org notika Latvijas Šaha federācijas organizētais Latvijas Skolu skolēnu šaha olimpiādes Kurzemes fināls. Turnīrā piedalījās arī 13 Kuldīgas novada sporta skolas šaha nodaļas audzēkņi. Sākumskolas grupā (1.-4.kl.) meitenēm par Kurzemes čempioni kļuva Emīlija Dabra (KMHZV), kura desmit partijās izcīnīja 8,5 punktus!


2019./2020.m.g.

10.03.2020. Kuldīgas novada skolēnu sacensības florbolā – 2.vieta
Komandā:Kārlis Ivanovskis, Raitis Megnis,  Laurijs Sāmietis, Mikuss Frīdlenders, Tonijs Moldovāns, Ralfs Timbers, Aleksis Blāķis, Armands Zikmanis, Maksimilians Brazovskis, Rihards Mazais

FLORBOLS

Skolotājs Andris Mazais.

Diāna Rudakova(10.klase)Kuldīgas novada skolēnu sacensības peldēšanā, 1.vieta, skolotājs Andris Mazais, 25.02.2020.

Gabriella Sliede (5.klase)Kuldīgas novada skolēnu sporta spēlēs vieglatlētikas daudzcīņā, 3.vieta,skolotājs Andris Mazais, 18.02.2020.

Maksimilians Brazovskis (5.klase)Kuldīgas novada skolēnu sporta spēlēs vieglatlētikas daudzcīņā, 2.vieta,skolotājs Andris Mazais, 18.02.2020.

Benjamins Brazovskis(3.klase)Kuldīgas novada skolēnu sporta spēlēs vieglatlētikas daudzcīņā, 1.vieta,skolotājs Andris Mazais, 18.02.2020.

28.01.2020. Kuldīgas novada 28.kausa izcīņa vispārizglītojošo skolu komandām volejbolā, 1.vieta
Komandā: Daniela Agriņa, Dārta Garokalna, Laura Šmīdenberga, Aleksandra Timbere, Anna Valdmane, Ilva Milzarāja, Meisija Citlava.

 Komanda uzaicināta uz finālu 4.aprīlī Rīgā

Skolotājs Andris Mazais.

14.01.2020.Kuldīgas novada skolēnu sacensības tautas bumbā 2008.-2009.g.dzim.  2.vieta
Komandā:Jēkabs Ivanovskis, Marko Sļisarenko, Rihards Mazais, Armands Zikmanis, Ralfs Timbers, Tonijs Moldovāns,Kristers Panovs, Roberts Kronbergs, Kristers Sedliņš.

Skolotājs Andris Mazais.

05.11.2019.Veiklības stafetes

2.-3.klase –  3.vieta
Komandā: Nikola Zalenskaite, Lilija Zvirgzda, Paula Aleksa Riekstiņa, Anna Moldovāne, Reičela Tobija, Roberts Tovstuļaks, Markuss Strautiņš, Benjamins Brazovskis,Rihards Berņa Stašs, Arvis Krūmiņš

4.-5. klase –2.vieta
Komandā: Luīze Brūkle, Elza Ivanovska, Gabliella Sliede, Madara Ozola-Gūtpelca. Nellija Jēkabsone, Kristers Sedliņš, Ralfs Timbers, Armands Zikmanis, Maksimilians Brazovskis, Tonijs Moldovāns.

Skolotājs Andris Mazais.


20.09.2019.Olimpiskā dienas stafetes kopvērtējumā 3.vieta!

2.-3.klase –1.vieta

Komandā:Nikola Zalenskaite, Lilija Zvirgzda, Paula Riekstiņa, Anna Moldovāne,Roberts Tovstuļaks, Arvis Krūmiņš,  Markuss Strautiņš, Benjamins Brazovskis

4.-5.klase- 1.vieta

Komandā:Luīze Brūkle, Beāte Buka,Gabliella Sliede,  Madara Ozola-Gūtpelca, Kristers Sedliņš, Ralfs Timbers, Armands Zikmanis, Maksimilians Brazovskis

8.-9.klase- 3.vieta

Komandā: Alise Neilande, Nika Plivča, Laura Strazdiņa, Paula Agnija Zvingule, Ralfs Akmeņkalns, Ričards Berķis, Marks Edgars Biezais, Ralfs  Babickis

sk. Andris Mazais


17.09.2019.Kuldīgas novada skolēnu sacensības futbolā 2. vieta
Komandā:
Ernests Mālnieks(6.klase)
Niko Sļisarenko (6.klase)
Aleksis Blāķis (6.klase)
Hugo Vilks Gūtpelcs  (6.klase)
Anrijs Inapšs   (7.klase)
Laurijs Sāmietis  (7.klase)
Raitis Megnis   (7.klase)
Kārlis Ivanovskis    (7.klase)
Roberts Miezītis     (7.klase)

sk. Andris Mazais.


10.09.2019. Kuldīgas novada skolēnu sacensības riteņbraukšanā.
Ralfs Timbers ieguva 1.vietu,(5.klase)
Armands Zikmanis – 2.vietu (5.klase),

sk. Andris Mazais.

 

 

2018./2019.m.g.

21.05.2019.Kuldīgas novada skolu Jauno vieglatlētu sacensības:
Benjamins Brazovskis (2.klase) tāllēkšana 3.vieta
Benjamins Brazovskis (2.klase)200 m skrējiens 3.vieta
Benjamins Brazovskis (2.klase)60 m skrējiens 1.vieta
Elza Ivanovska (3.klase) 60 m skrējiens 3.vieta
Luīze Brūkle (3.klase) 200 m skrējiens 2.vieta
Tomass Šļeckus (3.klase) augstlēkšana 1.vieta
Maksimilians Brazovskis (4.klase) tāllēkšana 3.vieta
Maksimilians Brazovskis (4.klase)60 m skrējiens 1.vieta
Gabriella Sliede (4.klase) augstlēkšana 2.vieta
Ralfs Timbers (4.klase) bumbiņas mešana 2.vieta
Beāte Buka (4.klase) augstlēkšana 3.vieta
Beāte Buka (4.klase)200 m skrējiens 2.vieta
Beāte Buka (4.klase) 60 m skrējiens 1.vieta
Skolotājs: Andris Mazais


16.04.2019. Nikola Bērziņa (6.kl.) “Pavasara krosā” savā vecuma grupā ieguva 1.vietu.
Skolotājs Andris Mazais.

26.03.2019.Kuldīgas novada skolēnu sacensības florbolā (2006.-2008.g.)3. vieta
Komandā spēlēja:Ralfs Timbers, Armans Zikmanis, Tonijs Moldovāns, Rihards Mazais, Roberts Kronbergs, Aleksis Blāķis, Hugo Vilks Gūtpelcs, Kārlis Ivanovskis, Mikuss Frīdlenders, Laurijs Sāmietis, Emīls Ivanovskis, Ričards Berķis.
Skolotājs: Andris Mazais

12.02.2019.Maksimilians Brazovskis izcīnija 2. vietu Jauno vieglatlētu daudzcīņa 2007.-2010.g.dz. Skolotājs: Andris Mazais

29.01.2019.izcīnīta 1. vieta Kuldīgas novada Top kauss volejbolā (2006.-2003.g.dz.)
Komandā: Laura Šmīdenberga, Daniela Agriņa, Dārta Garokalna, Aleksandra Timbere, Ilva Milzarāja, Luīze Skudra, Alise Pole, Vendija Ieva Tauriņa, Karīna Berņa Staša.
Skolotājs: Andris Mazais


22.01.2019. izcīnīta 3.vieta Kuldīgas novada sacensībās “Tautas bumba” (2007.-2009.dz.g.)
Komandā:Jēkabs Ivanovskis, Tomass Šleckus, Marko Sļisarenko, Armands Zikmanis, Ralfs Timbers, Maksimilians Brazovskis, Aleksis Blāķis, Raivis Strazdiņš, Hugo Vilks Gūtpelcs.
Skolotājs: Andris Mazais


06.11.2018. izcīnīta 3. vieta Kuldīgas novada veiklības stafetes (2007-2008) Komandā:Beāte Buka, Gabriella Sliede, Heļēna Buka, Dārta Pūce, Patrīcja Škapare, Maksimilians Brazovskis, Ralfs Timbers, Armands Zikmanis, Hugo Vilks Gūtpelcs, Aleksis Blāķis.
Skolotājs: Andris Mazais


25.09.2018. izcīnīta 3.vieta  Kuldīgas novada sacensībās futbolā.(2003-2005)
Komandā: Marks Edgars Biezais, Eduards Pūce, Roberts Putniņš, Miks Grasmanis – Laše, Artūrs Canders, Aleksandrs Šaroks
Skolotājs: Andris Mazais


21.09.2018.izcīnīta 3.vieta Olimpiskās dienas stafetes (2000-2002)
Skolotājs: Andris Mazais

18.09.2018.izcīnīta 2.vieta  Kuldīgas novada sacensībās futbolā.(2006-2009)
Skolotājs: Andris Mazais


11.09.2018. Kuldīgas novada skolēnu sacensības riteņbraukšanā.
2.vieta Ralfs Timbers (2008)
1.vieta Miks Grasmanis-Laše (2004)

Skolotājs: Andris Mazais