Sasniegumi sportā

2019./2020.m.g.

20.09.2019.Olimpiskā dienas stafetes kopvērtējumā 3.vieta!

2.-3.klase –1.vieta

Komandā:Nikola Zalenskaite, Lilija Zvirgzda, Paula Riekstiņa, Anna Moldovāne,Roberts Tovstuļaks, Arvis Krūmiņš,  Markuss Strautiņš, Menjamins Brazovskis

4.-5.klase- 1.vieta

Komandā:Luīze Brūkle, Beāte Buka,Gabliella Sliede,  Madara Ozola-Gūtpelca, Kristers Sedliņš, Ralfs Timbers, Armands Zikmanis, Maksimilians Brazovskis

8.-9.klase- 3.vieta

Komandā: Alise Neilande, Nika Plivča, Laura Strazdiņa, Paula Agnija Zvingule, Ralfs Akmeņkalns, Ričards Berķis, Marks Edgars Biezais, Ralfs  Babickis

sk. Andris Mazais


17.09.2019.Kuldīgas novada skolēnu sacensības futbolā 2. vieta
Komandā:
Ernests Mālnieks(6.klase)
Niko Sļisarenko (6.klase)
Aleksis Blāķis (6.klase)
Hugo Vilks Gūtpelcs  (6.klase)
Anrijs Inapšs   (7.klase)
Laurijs Sāmietis  (7.klase)
Raitis Megnis   (7.klase)
Kārlis Ivanovskis    (7.klase)
Roberts Miezītis     (7.klase)

sk. Andris Mazais.


10.09.2019. Kuldīgas novada skolēnu sacensības riteņbraukšanā.
Ralfs Timbers ieguva 1.vietu,(5.klase)
Armands Zikmanis – 2.vietu (5.klase),

sk. Andris Mazais.

 

 

2018./2019.m.g.

21.05.2019.Kuldīgas novada skolu Jauno vieglatlētu sacensības:
Benjamins Brazovskis (2.klase) tāllēkšana 3.vieta
Benjamins Brazovskis (2.klase)200 m skrējiens 3.vieta
Benjamins Brazovskis (2.klase)60 m skrējiens 1.vieta
Elza Ivanovska (3.klase) 60 m skrējiens 3.vieta
Luīze Brūkle (3.klase) 200 m skrējiens 2.vieta
Tomass Šļeckus (3.klase) augstlēkšana 1.vieta
Maksimilians Brazovskis (4.klase) tāllēkšana 3.vieta
Maksimilians Brazovskis (4.klase)60 m skrējiens 1.vieta
Gabriella Sliede (4.klase) augstlēkšana 2.vieta
Ralfs Timbers (4.klase) bumbiņas mešana 2.vieta
Beāte Buka (4.klase) augstlēkšana 3.vieta
Beāte Buka (4.klase)200 m skrējiens 2.vieta
Beāte Buka (4.klase) 60 m skrējiens 1.vieta
Skolotājs: Andris Mazais


16.04.2019. Nikola Bērziņa (6.kl.) “Pavasara krosā” savā vecuma grupā ieguva 1.vietu.
Skolotājs Andris Mazais.

26.03.2019.Kuldīgas novada skolēnu sacensības florbolā (2006.-2008.g.)3. vieta
Komandā spēlēja:Ralfs Timbers, Armans Zikmanis, Tonijs Moldovāns, Rihards Mazais, Roberts Kronbergs, Aleksis Blāķis, Hugo Vilks Gūtpelcs, Kārlis Ivanovskis, Mikuss Frīdlenders, Laurijs Sāmietis, Emīls Ivanovskis, Ričards Berķis.
Skolotājs: Andris Mazais

12.02.2019.Maksimilians Brazovskis izcīnija 2. vietu Jauno vieglatlētu daudzcīņa 2007.-2010.g.dz. Skolotājs: Andris Mazais

29.01.2019.izcīnīta 1. vieta Kuldīgas novada Top kauss volejbolā (2006.-2003.g.dz.)
Komandā: Laura Šmīdenberga, Daniela Agriņa, Dārta Garokalna, Aleksandra Timbere, Ilva Milzarāja, Luīze Skudra, Alise Pole, Vendija Ieva Tauriņa, Karīna Berņa Staša.
Skolotājs: Andris Mazais


22.01.2019. izcīnīta 3.vieta Kuldīgas novada sacensībās “Tautas bumba” (2007.-2009.dz.g.)
Komandā:Jēkabs Ivanovskis, Tomass Šleckus, Marko Sļisarenko, Armands Zikmanis, Ralfs Timbers, Maksimilians Brazovskis, Aleksis Blāķis, Raivis Strazdiņš, Hugo Vilks Gūtpelcs.
Skolotājs: Andris Mazais


06.11.2018. izcīnīta 3. vieta Kuldīgas novada veiklības stafetes (2007-2008) Komandā:Beāte Buka, Gabriella Sliede, Heļēna Buka, Dārta Pūce, Patrīcja Škapare, Maksimilians Brazovskis, Ralfs Timbers, Armands Zikmanis, Hugo Vilks Gūtpelcs, Aleksis Blāķis.
Skolotājs: Andris Mazais


25.09.2018. izcīnīta 3.vieta  Kuldīgas novada sacensībās futbolā.(2003-2005)
Komandā: Marks Edgars Biezais, Eduards Pūce, Roberts Putniņš, Miks Grasmanis – Laše, Artūrs Canders, Aleksandrs Šaroks
Skolotājs: Andris Mazais


21.09.2018.izcīnīta 3.vieta Olimpiskās dienas stafetes (2000-2002)
Skolotājs: Andris Mazais

18.09.2018.izcīnīta 2.vieta  Kuldīgas novada sacensībās futbolā.(2006-2009)
Skolotājs: Andris Mazais


11.09.2018. Kuldīgas novada skolēnu sacensības riteņbraukšanā.
2.vieta Ralfs Timbers (2008)
1.vieta Miks Grasmanis-Laše (2004)

Skolotājs: Andris Mazais