Konkursi

2022./2023.m.g.

Skolēnu skatuves runas priekšnesumu video konkursa 2.kārtā 3.klases skolnieces Rebeka Rozevska un Emīlija Brasle ieguva I pakāpi.

Skolotāja Marika Šulce


Paldies Madarai Sembiņai par drosmi un lielisko grāmatas” Laimes bērni” lasījumu , pārstāvot KMHZV Nacionālā skaļās lasīšanas sacensībā!

28.04.2023.


Viduskursas stāstnieku konkurss “Teci, teci valodiņa”

Paldies Alisei Cinei par drosmi pirmoreiz piedaloties Viduskursas stāstnieku konkursā “Teci, teci valodiņa”, tā saglabājot un nododot tālāk pasaku stāstīšanas prieku!


“Nacionālās skaļās lasīšanas sacensībās”

Sestdien, 24.septembrī Alise Cine gods godam aizstāvēja mūsu skolas vārdu “Nacionālās skaļās lasīšanas sacensībās” Rīgā Nacionālajā bibliotēkā. Sacensībās piedalījās 30 labākie lasītāji no visas Latvijas. Mēs lapojamies ar Tevi, Alise!


2021./2022.m.g.

”Eiropas eksāmens”

Sveicam #EiropasEksāmens2022 1. – 3. klašu grupas TOP20* uzvarētājus (ātrākie izpildes laiki un iegūti 50 punkti)! Visi uzvarētāji saņems Goda rakstus!

Starp labākajiem ir arī  Mārcis Jēkabs Kudors Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola.


Maija sākumā notika Eiropas eksāmens, kurā piedalījos arī es. Eksāmenam iepriekš negatavojos un papildus nemācījos. Manuprāt, jautājumi nebija grūti un man pietika zināšanu uz tiem visiem atbildēt. Tas, ka eksāmenā vērtē arī ātrumu, kādā tika atbildēts uz jautājumiem, pats nemaz nezināju. Biju ļoti priecīgs, kad uzzināju, ka esmu iekļuvis TOP 20 no visiem dalībniekiem.

Man interesē un patīk viss, kas saistīts ar ģeogrāfiju, pasaules un Eiropas valstīm, to galvaspilsētām, karogiem un citām lietām. Man mājās ir globuss un man ļoti patīk to pētīt un tā arī daudz ko iemācos par dažādām valstīm.

Mārcis Jēkabs Kudors


“Skaļās lasīšanas konkurss”

Par 2022. gada Nacionālās Skaļās lasīšanas Kuldīgas novada finālisti kļuva Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas skolniece Alise Cine, kura dosies uz sacensību valsts finālu Rīgā.

“Sabalsis”

2020./2021.m.g.

“Lakstīgala”

24.februārī Kuldīgas novadā pirmo reizi tiešsaitē Zoom platformā notika latviešu tautasdziesmu dziedāšanas sacensība “Lakstīgala 2021”. KMHZV 4.klases skolniece Alise Cine ieguva dalīto 1.vietu (sk. I. Vīksne). Sacensībā bija jāparāda labas zināšanas ne tikai latviešu tautas dziesmu dziedāšanā, bet arī zināšanas par latviešu tautas folkloru (tautastērpiem, gadskārtu godiem, vecvārdiem, tautas mūzikas instrumentiem). Lepojamies un sveicam!


“Gudrs vēl gudrāks”

Kate Krauze no 8. klases piedalījās spēlē “ Gudrs, vēl gudrāks”. Tika līdz otrai kārtai. Tā bija ļoti laba pieredze viņai. Lepojos, ka mūsu skolā ir gudri, atbildīgi jaunieši, kuri nes mūsu skolas godu un vārdu valsts mērogā. TV rādīs 13.novembrī LTV 1

I. Vīksne

2019./2020.m.g.

Papīra tilti.

RTU Liepājas filiāles rīkotais konkursā ,,Papīra tilti” piedalās arī KMHZV 10.klases komanda-Nils, Miks un Mārsija.

 

Kuldīgas novada skatuves runas konkurss

Augstāko pakāpi ieguva Valters Tovstuļaks (1.kl.), Alise Cine (3.kl.),
Roberts Miezītis (7.kl.).

1.pakāpi ieguva
Mikuss Frīdlenders (7.kl.),Patrīcija Junkere (10.kl.).

Sagatavoja skolotāja Marika Šulce.

1.pakāpi ieguva Emīlija Jefimova.

Sagatavoja skolotāja Anita Ose.

2018./2019.m.g.

LEPOJAMIES

Elza Elīna Kļava (11.kl.) piedalījās Kārļa Skalbes 140 gadu jubilejai veltītajā konkursā, kuru rīkoja Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums. Elza rakstīja par latviešu Dziesmu svētkiem un to nozīmi, iegūstot Kuldīgas pašvaldības simpātijas balvu. Elza arī nākamgad labprāt piedalītos šajā konkursā, jo tajā var dzirdēt fragmentus no skolēnu darbiem (pārspriedumiem, stāstiem, lugām) un redzēt, ka ir cilvēki, kuri novērtē to, ka jaunieši labprāt raksta par sev svarīgo, ka joprojām ir dzīva rakstītprasme un garīgās vērtības. Paldies latviešu valodas un literatūras skolotājai Aigai Moļņikai, kura mudināja piedalīties šajā konkursā!

3.maijā Rīgā Raiņa un Aspazijas mājā bija svētki. Tajos piedalījās un atzinību par augstu māksliniecisko sniegumu Latvijas izglītības iestāžu skatuves runas konkursā ieguva Alise Cine (2.kl.). Bērnus sveica un sumināja aktieri Inga Misāne-Grasberga un Gundars Grasbergs. Alisi konkursam sagatavoja skolotāja Marika Šulce


Kuldīgas novada konkursā 1.kl.skolēniem “Gudrā pucē” iegūti diplomi par izcilām zināšanām Annai Osei un Rūdolfam Valdmanim. Skolotāja Evita Kņaza

Kurzemes zonas skatuves runas konkurss Kandavā.
Emīlija un Roberts ieguva 1.pakāpes diplomu, Alise -augstākās pakāpes diplomu.
Skolotāja Marika Šulca.

Kuldīgas novada skatuves runas konkurss
Piedalījās Emīlija Jefimova (3.kl.), Alise Cine (2.kl.), Roberts Miezītis un Mikuss Frīdlenders (abi 6.kl.). Visi skolēni ieguva augstāko pakāpi.
Ceļa zīme uz reğionālo konkursu Kandavā ir Emīlijai, Alisei un Robertam. Skolotāja Marika Šulce.


Kuldīgas novada izglītības iestāžu koru konkursā 2019 5.-12.klase  – I pakāpe, 05.02.2018.
Skolotāja-  Iveta Vīksne
Izvirzīti uz II kārtu Kurzemes reģionā 11.04.2019.

 

Kuldīgas novada izglītības iestāžu koru konkursā 2019 1.-4.klase  – I pakāpe, 05.02.2018.
Skolotāja-  Iveta Vīksne
Izvirzīti uz II kārtu Kurzemes reģionā 11.04.2019.


Vokālās mūzikas konkursā “Balsis 2019” otrajā kārtā Talsos – II pakāpe.
KMHZV 5.-9.klašu vokālā ansambļa vadītāja Iveta Vīksne


Vokālās mūzikas konkursā “Balsis 2019”  pirmajā kārtā – I pakāpe.
Izvirzīti uz II kārtu Kurzemes reģionā
Ansamblī dziedāja: Emīlija Kreicberga, Elīna Urbāne, Ance Lagzdiņa, Endija Megne, Dagmāra Orlova, Elinda Kravinska, Kate Krauze, Nikola Bērziņa.
Skolotāja-  Iveta Vīksne


Kuldīgas novada neklātienes konkursā ”Izvēlies nesmēķēt” un “Izvēlies veselīgo”piedalījās 6. un 8.klases skolēni. Paldies skolotājai Ivetai Vīksnai un Innai Zarubinai.

  • Ance Lagzdiņa, Marta Martina Druva, Agate Sāra Seļava, Anastasija Laumane 1.vieta
  • Linda Lasmane, Anna Valdmane, Laura Šmidberga, Endija Megne – 3.vieta

28.11.2018. Kuldīgas novada konkursā 6.klašu izglītojamajiem “Pagasts. Pilsēta. Valsts”, Dagmāra Orlova, Annija Vaivade, Linda Lasmane, Dārta Garokalna ieguva 1. vietu. Sagatavoja  Maija Švanka, Andris Lagzdiņš

 


Fotokonkurss “MANA ZEME SKAISTĀ”