Olimpiādes

2018./2019.m.g.

 Elīza Apine Kurzemes reģiona vizuālās mākslas olimpiāde,7.klase, tēma “Komikss”, 3. vietu, skolotāja Monta Plaude. 12.04.2019.

Lineta Zīberga Kuldīgas novada mājturības un tehnoloģiju I olimpiāde 9.klasei, 2.vieta, skolotāja Ruta Lapsa, 05.04.2019.

Ieva Valdmane Kuldīgas novada mājturības un tehnoloģiju I olimpiāde 9.klasei, 2.vieta, skolotāja Ruta Lapsa, 05.04.2019.

Laura Strazdiņa Kuldīgas novada mājturības un tehnoloģiju I olimpiāde 7.klasei, 3.vieta, skolotāja Ruta Lapsa, 05.04.2019.

Marta Pūpola Kuldīgas novada kulturoloģijas  olimpiādei 10. – 12. klašu skolēniem, 1.vieta, skolotāja  Maija Švanka, 29.03.2019.

 Auce Mūrniece Kuldīgas novada kulturoloģijas  olimpiādei 10. – 12. klašu skolēniem, 1.vieta, skolotāja  Maija Švanka, 29.03.2019.

Nils Zīle (9.klase) Kuldīgas novada ģeogrāfijas olimpiādē 9.klašu skolēniem 2.vieta, skolotāja Santa Zeidaka, 25.03.2019.

Mārsija Ieva Jurēvica(9.klase) Kuldīgas novada ģeogrāfijas olimpiādē 9.klašu skolēniem 1.vieta, skolotāja Santa Zeidaka, 25.03.2019.

Maija Goldberga Kuldīgas novada angļu valodas olimpiāde 9.klašu skolēniem, atzinība, skolotāja Agita Zubriļena, 28.03.2019.

Jana Brūvere Kuldīgas novada angļu valodas olimpiāde 9.klašu skolēniem, atzinība, skolotāja Agita Zubriļena, 28.03.2019

Nils Zīle Kurzemes zonas mājturības un tehnoloģiju II olimpiāde 8.-9.klasei, 3. vieta, skolotājs Andris Lagzdiņš, 15.03.2019.

Andrejs Štrāls Kuldīgas novada ģeogrāfijas olimpiāde 10.-12.kl. skolēniem, 1.vieta, skolotāja Santa Zeidaka, 20.02.2019.
Izvirzīts uz valsts olimpiādi 10.-11.04.2019.

Anna Bartkeviča Kuldīgas novada vizuālās mākslas olimpiāde 4.klasei, 2.vieta, skolotāja Inga Pūce, 1.03.2019.

Anna Valdmane Kuldīgas novada vizuālās mākslas olimpiāde 6.klasei, 2.vieta, skolotāja Inga Pūce, 1.03.2019.

Marta Martina Druva Kuldīgas novada vizuālās mākslas olimpiāde 6.klasei, 3.vieta, skolotāja Inga Pūce, 1.03.2019.

 Kristīne Ābele Kuldīgas novada vizuālās mākslas olimpiāde 10.klasei, 3.vieta, skolotāja Inga Pūce, 1.03.2019.

 Elīza Apine Kuldīgas novada vizuālās mākslas olimpiāde 7.klasei, 1.vieta, skolotāja Monta Plaude , 1.03.2019.

 Maija Goldberga Kuldīgas novada vizuālās mākslas olimpiāde 9.klasei, 1.vieta, skolotāja Iveta Golberga , 1.03.2019.

Nils Zīle Kuldīgas novada mājturības un tehnoloģiju II olimpiāde 8.-9.klasei, 1. vieta, skolotājs Andris Lagzdiņš, 27.02.2019.
Izvirzīts uz reģionālo olimpiādi 15.03.2019. Saldus novada Druvā.

Edvards Pūce Kuldīgas novada mājturības un tehnoloģiju II olimpiāde 8.-9.klasei, 2. vieta, skolotājs Andris Lagzdiņš, 27.02.2019.

Elīza Apine Kuldīgas novada matemātikas olimpiāde 7.klašu skolēniem, 1.vieta, skolotāja Aelita Kāla, 15.02.2019.

Endija Megne Kuldīgas novada matemātikas olimpiāde 6.klašu skolēniem,atzinība, skolotāja Mirdza Medne, 15.02.2019.

Kate Krauze Kuldīgas novada matemātikas olimpiāde 6.klašu skolēniem,atzinība, skolotāja Mirdza Medne, 15.02.2019.

Klinta Tāfelberga Kuldīgas novada ķīmijas olimpiāde 12. klašu skolēniem, 1.vieta, skolotāja Ilze Ose, 05.02.2019.

Mārsija Ieva Jurēvica Kuldīgas novada ķīmijas olimpiāde 9. klašu skolēniem,3.vieta, skolotāja Ilze Ose, 05.02.2019.

Nils Zīle Eiropas Savienības dabaszinātņu olimpiādes I kārta, 9.klase, 2.vieta, skolotāja Ilze Ose, 04.02.2019.

Andrejs Štrāls Kuldīgas novada ekonomikas olimpiāde 12.klasei, 3.vieta, skolotāja Aiga Moļņika,31.01.2019.

Elans Andrejs Vēvers Kuldīgas novada ekonomikas olimpiāde 12.klasei, 1.vieta, skolotāja Aiga Moļņika,31.01.2019.
Izvirzīts valsts ekonomikas 20.olimpiādi 05.03.2019.

Kristiāna Anna Lādena Kuldīgas novada ekonomikas olimpiāde 11.klasei, 2.vieta, skolotāja Aiga Moļņika,31.01.2019.

Marta Pūpola Kuldīgas novada latviešu valodas un literatūras olimpiādē 12.klasei,  1.vieta, skolotāja Aiga Moļņika, 28.01.2019.
Uzaicinājums uz valsts 45.olimpiādi  01.03.2019.

Roberta Balode Kuldīgas novada latviešu valodas un literatūras olimpiādē 12.klasei,  2.vieta, skolotāja Aiga Moļņika, 28.01.2019.

Klinta Tāfelberga Kuldīgas novada latviešu valodas un literatūras olimpiādē 12.klasei, 2.vieta, skolotāja Aiga Moļņika, 28.01.2019.

Elans Andrejs Vēvers Kuldīgas novada matemātikas olimpiādē 12. klašu skolēniem 1.vieta ,skolotāja Valda Gaure, 01.02.2019.

 Krišs Ernests Freibergs Kuldīgas novada matemātikas olimpiādē 12. klašu skolēniem 2.vieta ,skolotāja Valda Gaure, 01.02.2019.

Mārsija Ieva Jurēvica Kuldīgas novada matemātikas olimpiādē 9. klašu skolēniem 1.vieta, skolotāja Mirdza Medne, 01.02.2019.

Mārsija Ieva Jurēvica  Kuldīgas novada fizikas olimpiādē 9.klašu skolēniem 3.vieta, skolotājs Andris Lagzdiņš, 18.01.2019.

Aksels Agris Vēvers  Kuldīgas novada fizikas olimpiādē 10.klašu skolēniem 1.vieta, skolotājs Vladimirs Osmanovs, 18.01.2019.

 Alekss Žernovs Kuldīgas novada fizikas olimpiādē 11.klašu skolēniem 3.vieta, skolotājs Vladimirs Osmanovs, 18.01.2019.

Vilis Ernests Trumsiņš Kuldīgas novada fizikas olimpiādē 12.klašu skolēniem, 3.vieta, skolotājs Vladimirs Osmanovs, 18.01.2019.

Andrejs Štrāls Kuldīgas novada fizikas olimpiādē 12.klašu skolēniem 2.vieta, skolotājs Vladimirs Osmanovs, 18.01.2019.

Marta Berķe (2.klase)Kuldīgas novada 2.klašu kombinētā olimpiādē 3.vieta, skolotāja Marika Šulce, 23.01.2019.

Nils Zīle (9.klase)Kuldīgas novada latviešu valodas un literatūras 8.-9klašu olimpiādē 1.vieta, skolotāja Aiga Moļņika, 14.01.2019.

Lineta Zīberga (9.klase)Kuldīgas novada latviešu valodas un literatūras 8.-9klašu olimpiādē 2.vieta, skolotāja Aiga Moļņika, 14.01.2019.

Agnija Paula Zvingule(8.klase)Kuldīgas novada latviešu valodas un literatūras 8.-9klašu olimpiādē atzinība, skolotāja Rita Kunga, 14.01.2019.

Marta Pūpola(12.klase) Kuldīgas novada bioloģijas olimpiāde 9.-12.klašu skolēniem 1.vieta, skolotāja Ilze Ose, 29.11.2018.

Andrejs Štrāls (12.klase) Kuldīgas novada bioloģijas olimpiāde 9.-12.klašu skolēniem 2.vieta, skolotāja Ilze Ose, 29.11.2018.

Elizabete Ezeriņa(11.klase) Kuldīgas novada bioloģijas olimpiāde 9.-12.klašu skolēniem 3.vieta, skolotāja Ilze Ose, 29.11.2018.

Kristiāna Anna Lādena (11.klase) Kuldīgas novada bioloģijas olimpiāde 9.-12.klašu skolēniem 1.vieta, skolotāja Ilze Ose, 29.11.2018.

Nils Zīle (9.klase) Kuldīgas novada bioloģijas olimpiāde 9.-12.klašu skolēniem 2.vieta, skolotāja Ilze Ose, 29.11.2018

 Mārsija Ieva Jurēvica (9.klase) Kuldīgas novada bioloģijas olimpiāde 9.-12.klašu skolēniem 3.vieta, skolotāja Ilze Ose, 29.11.2018.

Andrejs Štrāls (12.klase ) Kuldīgas novada angļu valodas olimpiāde vsk. 1.vieta, paldies skolotājai Agitai Zubriļenai, 30.10.2018.

 Elans Andrejs Vēvers (12.klase) Kuldīgas novada angļu valodas olimpiāde vsk.    2.vieta, paldies skolotājai Agitai Zubriļenai, 30.10.2018.

2017./2018.m.g.

Kuldīgas novada dabaszinību olimpiādē 5.klāšu skolēniem Lindai Lasmanei – 3.vieta, skolotāja Santa Zeidaka.25.04.2018.

Kuldīgas novada dabaszinību olimpiādē 5.klāšu skolēniem Annai Valdmanei – atzinība, skolotāja Santa Zeidaka.25.04.2018.

Kuldīgas novada mājturības un tehnoloģiju olimpiādē I  7.klases skolniecei Agnijai Paulai Zvingulei 1.vieta, skolotāja Ruta Lapsa. 18.04.2018.

Kuldīgas novada mājturības un tehnoloģiju olimpiādē I 7.klases skolniecei atzinība, skolotāja Ruta Lapsa. 18.04.2018.

Kuldīgas novada informātikas olimpiādē 5.klases skolniecei Elindai Kravinskai  1.vieta, skolotāja Aelita Kāla. 17.04.2018.

Kuldīgas novada informātikas olimpiādē  6.klases skolniekam Ričardam Berķim 2.vieta, skolotāja Aelita Kāla, 17.04.2018.

Kuldīgas novada informātikas olimpiādē 6.klases skolniecei Elīzai Apinei 3.vieta, skolotāja Aelita Kāla.   17.04.2018.

Kuldīgas novada matemātikas olimpiādē – Atzinība4.klases skolniekam Gatim Gruntiņam,skolotāja Aina Tovstuļaka.12.04.2018.

Kuldīgas novada 9.klašu skolēnu angļu valodas olimpiādē Akselam Agrim Vēveram un Aleksim Šteinbergam iegūtas 2.vietas, skolotāja Agita Zubriļena.10.04.2018.

10.03.2018.Valsts 22. krievu valodas (svešvalodas ) olimpiāde 11.kl. grupā  Andrejam  Štrālam 2.vieta, skolotāja I.Zarubina.

28.03.2018. Valsts  mūzikas olimpiāde 11.klases skolniecei Marta Pūpolai Sudraba diploms, skolotāja Iveta Vīksne.

VII Latvijas Mūzikas olimpiādes 3. kārtā Talsos- Atzinība (4.vieta) Martai Pūpolai (11.klase), skolotāja Iveta Vīksne. 23.03.2018.

Kuldīgas novada vizuālās mākslas olimpiāde – Atzinība Laurai Liepiņai (4.klase), skolotāja Iveta Brence. 03.2018.

 Kuldīgas novada vizuālās mākslas olimpiāde – Atzinība  Aleksim Gūtmanim (6.klase), skolotāja Inga Pūce . 03.2018.

Kuldīgas novada vizuālās mākslas olimpiāde – 1.vieta  Maijai Goldbergai (8.klase), skolotāja Inga Pūce . 03.2018. (izvirzīta uz reģionālo olimpiādi)

Kuldīgas novada vizuālās mākslas olimpiāde – atzinība Kristīnei Ābelei (9.klase), skolotāja Iveta Goldberga . 03.2018.

Kuldīgas novada vizuālās mākslas olimpiāde –  2.vieta Evai Sintijai Pētersonei  (11.klase), skolotāja Inga Pūce . 03.2018. (izvirzīta uz reģionālo olimpiādi)

Kuldīgas novada vizuālās mākslas olimpiāde – Atzinība Klintai Tāfelbergai  (11.klase), skolotāja Inga Pūce . 03.2018.

Kuldīgas novada mūzikas olimpiādē – 1.vieta Martai Pūpolai (11.klase), skolotāja Iveta Vīksna.22.02.2018.

Kuldīgas novada mūzikas olimpiādē – 3. vieta Andrejam Štrālam (11.klase),  skolotāja Iveta Vīksna.22.02.2018.

Kuldīgas novada mūzikas olimpiādē –  5.klases skolniecei Lindai Lasmanei nominācija “Labākais ritmizētājs pēc notīm” (skolotāja Iveta Vīksne)

Kuldīgas novada ķīmijas olimpiādē  – 1.vieta Andrejam Štrālam(11.klase), skolotāja Ilze Ose. 06.02.2018.

Kuldīgas novada ķīmijas olimpiādē  – 2.vieta Klintai Tāfelbergai (11.klase), skolotāja Ilze Ose. 06.02.2018.

Kuldīgas novada matemātikas olimpiādē – atzinība Lindai Lasmanei (5.klase), skolotāja Mirdza Medne.16.02.2018.

Kuldīgas novada matemātikas olimpiādē – atzinība Danielai Nikalovskai (5.klase), skolotāja Mirdza Medne.16.02.2018.

Kuldīgas novada matemātikas olimpiādē – atzinība Loreta Marta Šulca (7.klase), skolotāja Mirdza Medne.16.02.2018.

Kuldīgas novada matemātikas olimpiādē – atzinība Nilam Zīlem (8.klase), skolotāja Mirdza Medne.16.02.2018.

Kuldīgas novada matemātikas olimpiādē – 2.vietaMārsijai Ievai Jurēvicai(8.klase), skolotāja Mirdza Medne.16.02.2018.

Kuldīgas novada latviešu valodas un literatūras olimpiādē – 1.vieta Klintai Tāfelbergai (11.klase), skolotāja Aiga Moļņika. 13.02.2018.

Kuldīgas novada latviešu valodas un literatūras olimpiādē – 2.vieta Martai Pūpolai (11.klase), skolotāja Aiga Moļņika. 13.02.2018.

Kuldīgas novada latviešu valodas un literatūras olimpiādē – 3.vieta  Robertai Balodei (11.klase), skolotāja Aiga Moļņika. 13.02.2018.

Kuldīgas novada latviešu valodas un literatūras olimpiādē – atzinība Sanijai Smidbergai (12.klase), skolotāja Aiga Moļņika. 13.02.2018.

Kuldīgas novada ekonomikas olimpiādē – 3. vietaAndrejam Štrālam(11.klase), skolotāja Aiga Moļņika. 31.01.2018.

Kuldīgas novada ekonomikas olimpiādē –  1. vieta Sanijai Smidbergai (12.klase), skolotāja Aiga Moļņika. 31.01.2018.

Kuldīgas novada krievu valodas olimpiādē 3.vieta Aleksam Žernovam (10.klase),skolotāja Inna Zarubina. 08.02.2018.

Kuldīgas novada krievu valodas olimpiādē – 1.vieta Andrejam Štrālam(11.klase) (skolotāja Inna Zarubina).08.02.2018.

Kuldīgas novada kombinētā olimpiādē 2.klasei – 1.vieta Valteram Apinim (2.klase), skolotāja Anita Ose. 07.02.2018.

Kuldīgas novada kombinētā olimpiādē 2.klasei – atzinība Gustavam Preisam, skolotāja Anita Ose. 07.02.2018.

Kuldīgas novada fizikas olimpiāde 10.klasēm 2.vieta Aleksam Žernovam (skolotājs (Vladimirs Osmanovs) 19.01.2018.

Kuldīgas novada fizikas olimpiādē 10. klasēm 3.vieta Jānim Poļikovam (skolotājs (Vladimirs Osmanovs) 19.01.2018.

Kuldīgas novada fizikas olimpiādē 11.klasēm 1.vieta Štrālam Andrejam (skolotājs (Vladimirs Osmanovs) 19.01.2018.

Kuldīgas novada fizikas olimpiāde 11.klasēm 2.vieta  Vilim Ernestam Trumsiņam (skolotājs (Vladimirs Osmanovs) 19.01.2018.

Kuldīgas novada matemātikas olimpiādē 11. klasēm2.vieta  Elanam Andrejam Vēveram  (skolotāja Valda Gaure). 02.02.2018.

Kuldīgas novada matemātikas olimpiādē 11. klasēm 3.vieta  Krišam Ernestam Freibergam (skolotāja Valda Gaure). 02.02.2018.

Kuldīgas novada matemātikas olimpiādē 11. klasēm 3.vieta  Andrejam Štrālam (skolotāja Valda Gaure). 02.02.2018.

Kuldīgas novada matemātikas olimpiādē 10. klasēm 3.vieta  Kristiānai Annai Lādenai (skolotāja Valda Gaure). 02.02.2018.

Kuldīgas novada tekstila tehnoloģiju olimpiādē 8.klasēm 1.vieta Ievai Valdmanei ( skolotāja Ruta Lapsa). 01.02.2018.

Kuldīgas novada tekstila tehnoloģiju olimpiādē 8.klasēm 1.vieta Linetai Zībergai ( skolotāja Ruta Lapsa). 01.02.2018.

Kuldīgas novada kombinētajā olimpiādē 3.klasēm atzinība Laurai Līdakai (skolotāja Anita Ose).31.01.2018.

Kuldīgas novada vēstures olimpiāde 1.vietu ieguvis Andrejs Štrāls 11.klase (skolotāja Maija Švanka)

Kuldīgas nov. latviešu val. un literatūras olimpiāde 8.-9.kl. izglītojamajiem 1.vietu ieguvis Nils Zīle 8.klase (skolotāja Aiga Moļņika)

Kuldīgas nov. latviešu val. un literatūras olimpiāde 8.-9.kl. izglītojamajiem 1.vietu iegusi  Lineta Zīberga  8.klase (skolotāja Aiga Moļņika)

Kuldīgas novada bioloģijas olimpiādē 1.vietu ieguvis Andrejs Štrāls 11.klase (skolotāja Ilze Ose)

 Kuldīgas novada bioloģijas olimpiādē 3.vietu ieguvusi Marta Pūpola 11.klase (skolotāja Ilze Ose)

​ Kuldīgas novada bioloģijas olimpiādē 1.vietu ieguvusi Kristiāna Anna Lādena 10.klase (skolotāja Ilze Ose)

Kuldīgas novada bioloģijas olimpiādē 3.vietu ieguvusi Elizabete Ezeriņa 10.klase (skolotāja Ilze Ose)

Kuldīgas novada angļu valodas olimpiādē 2.vietu ieguvis Krišs Ernests Freibergs 11.kl. (skolotāja Agita Zubriļena).

Kuldīgas novada angļu valodas olimpiādē atzinību ieguvusi Sanija Smidberga 12.kl. (skolotāja Agita Zubriļena).